Lista ocen Ford Mondeo I (315) - Całokształt

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek P.
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Bogato wyposażone, duże rodzinne auto za niskie pieniądze. Pomimo ostrzeżeń że Ford g...no wort jestem zadowolony. Dość wysokie zawieszenie pozwala uniknąć łapania krawężników, kretówek itp (znowu porównanie do P 406). Zagazowany jest idealnym rozwiązaniem dla niezbyt zamożnych większych rodzin.
~Adamo Opole
Hatchback 2.5 i 24V 170KM 125kW
nikomu nie zycze takiej usterki jaka mnie spotkala w tym pieknym samochodzie; ostrzegam przed kupnem 2.5litrowego silnika teraz mam skorpiona ghia jest wygodny ale nie taka reprezentacja sylwetki jak w mondeo hmmm wkoncu mondeo to mala wygodna limuzyna o sportowej sylwetce tak tak skorpio to juz krowka hi hi
~Słit mioiek@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Ocena może przesadzona ale ja go kocham!! Jest zajebisty, szybki dobrze jeżdzi, mało pali, na alusach i z ładnym lakierem dobrze wygląda, wyposażenie mam dobre. I jeszcze jedno moje Mondeo ma bdb hamulec ręczny jeśli ktos rozumie, jestem jeszcze w końcu młody, a na utrzymanie 200SX mnie nie stać.
~dzekis@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
mankament? koszty serwisów i części. A tak? Wygodne auto, dość duże, spory bagażnik, świetnie się trzyma drogi. I na to wyposażenie i klasę niedrogi w zakupie (używany, miał 4 lata w momencie kupna). Dość duże koszty eksploatacji, ale ma to do siebie, że tfu...tfu.. jest bezawaryjny.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to bardzo wygodne, duże, funkcjonalne auto. Jak dotąd spisuje się doskonale. Mam nadzieję, że pojeżdżę nim jeszcze trochę... Radzę tylko omijać ASO, gdzie za swe usługi wystawiają niewyobrażalnie wysokie rachunki, a obsługa... bez komentarza. Ja osobiście ze swojego Mondeo jestem bardzo zadowolony.
~kjarek0@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
niezawodny samochód,nigdy nie byłem holowany (poza stłuczką),rewelacyjnie trzyma sie drogi,prowadzi się b pewnie,amortyzatory tylne wymieniałem dopiero po 190tys (przednie są nadal w doskonałym stanie (98%,97%),mimo że od paru lat są ubytki lakieru brak śladów korozji,b cichy silnik.
~artur@ife.p.lodz.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
kilka rzeczy psuje ogolna ocene wiec nie moge dac 5. dalbym 4.5. troche za duzo pali, inne rzeczy mozna mu ostatecznie wybaczyc. jest to dobre, przestronne, dosc dynamiczne (da sie poszalec), nowoczesne i dobrze wyposazone auto za neduze pieniadze. daje duzo zadowolenia, jezeli sie dobrze o nie zadba.
~WuQ
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Bardzo fajny samochód. Idealnie nadaje sie dla rodziny, pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku nadaje sie na wypady poza miasto. 115KM wystarczy żeby bez problemu wyprzedzać niedzielnych kierowców. Wystarczy o samochód dbać a będzie nam służył wiernie przez długie lata :)
~MR-BIG
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto pojemne, niezawodne a jeżeli już to części w ogromnym wyborze, tani serwis. Auto nie posiada śladu rdzy, wygodne welurowe fotele, dobrej jasości plastiki nic nie puka, komfortowe zawieszenie, super wyciszenie. Model z mocniejszym silnikiem i nie ma nic lepszego.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotras
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Autko w wersji GHIA sprowadzone z Niemiec kupiłem rok temu, przejechałem 30 tyś. km. Przestronnie, wygodnie i naprawdę komfortowo. Żadnych awarii i usterek po prostu lać i jeździć!!! Polecam szscególnie tym którzy nie dysponują zbyt dużą ilością PLN bo autko tanie i dobre:))