Lista ocen Ford Mondeo I (315) - Całokształt

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pabloo
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
bardzo tani w utrzymaniu (koszt przejechania 100km na gazie wynosil 20pln) przez ponad 100tys km nic sie nie popsuło. wszystko było wymieniane na czas (orginały w śmiesznych wrecz cenach) i samochod nigdy nie zawiódł. bardzo duzy bagaznik
~Bala
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Hm, jedyne plusy mondziaka - duzo przestrzeni i super w podrózy Minus - słaby silnik do tak duzej budy, przy 4 osobach i bagazu - zero mocy , + klima - tragedia , + przyczepka = zapomnij!!! Proponuje Forda Escorta z tym silnikiem bedzie super
~lala
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
czas ucieka, samochód nie młodnieje, ciężko będzie sie kiedys przesiąśc do innego. Trzeba tylko pamiętac że im starsze i tańsze auto tym więcej potencjalnych napraw. Ogólnie bardzo praktyczny samochód i wytrwały :) Szkoda że tak dużo pali.
~kazgaj@orange.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobre autko pojemne auto (kombi) za stosunkowo niewielkie pieniądze. To już mój drugi model tego auta (też kombi TD) i jestem z niego w pełni zadowolony. Nie jest to moze demon szybkości ale do sprawnego poruszania się znakomicie się nadaje.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dla mnie świetne autko jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien myślę że posłuży mi długo.Silniczek mimo 189000 nie dymi z rury pracuje równo zapala od razu jest cichy tylko denerwuje głośna turbina przy jeżdzie z niskimi prędkościami
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Lubie ten samochod, za wygode, lepiej niz passat.. (moja subiektywna ocena), bardzo pozytywnie.. Jedna RZECZ TYLKO MNIE DENERWUJE SWIATLA!!!!! tragedia zolkna.. nic nie idze zrobic... nawet wymiana szkielka w reflektorze na dlugo nie pomoze.
~Szydlo@op.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeżdżę Mondeo Kombi od czerwca 2004 roku zrobiłem nim 15 tys.km, oprócz ABS-u nic poważnego nie nawaliło, także jestem z niego zadowolony. Czasy opinii "Ford g..... wort" już mineły. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć duży samochód dla dużej rodziny.
~maron
Hatchback 2.5 i 24V 170KM 125kW
Auto ogólnie może być ale nie wiem czemu padła mi uszczelka pod głowicą.!!! Posiadam instalacje lpg i mam przejechane na niej 60 tys. może przez to ? Trochę zdziwiła mnie dość duża cena części które można dostać praktycznie tylko w servisie!
~chesterpies@op.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
auto dobre dla rodziny z duzym psem... jest wygodne dobrze wygladajace i jezdzace... niestety auto bardzo szybko traci na wartosci, nie wiem co jest tego skutkiem ale jak na te ceny za ktore mozna kupic mondeo jest naprawde warte uwagi...

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~INFOL
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Świetny samochód. Wyposażenie doskonałe (mam wersję Ghia), z LPG sama radość - wreszcie komfortowo i tanio można jeździć:) Niestety widok do tyłu w wersji kombi jest bardzo słaby. Dobrze, że mam czujniki cofania, bo bez nich byłoby bardzo ciężko np. parkować.