Lista ocen Ford Mondeo I (276) - Widoczność

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrekm
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
w lusterkach malo widac, beznadzijnie ulozone, tylna wycieraczka moze ma promien nie wiele wiekszy niz wycieraczki na swiatlach.
~tazzi
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
Mam przyciemnione szyby i dlatego mam z tym problemy... ale lusterka to by juz producent trosze wieksze dał :)
~Krzys
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
mam czujniki cofanie wiec i z tylu nie mam problemów, i to w kombi!!! Troche male lusterka jak na takie duze auto ale ok!
~yEC
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Do przodu, na boki good. Do tylu troche lipa ale to kombi wiec idalenie byc nie moze. Bardzo dobre lusterka boczne.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mimo wielkich gabarytów (kombi) manewrowanie jest bardzo proste. Moja żona po przesiadce z Yarisa jest zachwycona.
~mateusz_tomera@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
automatyczna regulacja fotela ... ja sam jestem wysoki ... widac wszystko ... no moze czasami poza tylem przy cofaniu ;)
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Miałem kombii i nie narzekałem. Nawet sam się nieraz dziwiłem że potrafię wjechać w niektóre miejsca parkingowe :)
~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Przeszklony, lusterka niby małe ale bardzo funkcjonalne, soczewka na tylną szybę i można się wciskać między auta.
~http://forum.fordclubpolska.org/viewforum.php?f=10
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Tu nie ma sie do czego przyczepic . No ew. do tego ze mam wersje SEDAN i parkowanie tylem hmmm.. ale daje rade :]
~saper83@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko jest w porządku (przynajmniej w kombi). Przy parkowaniu trzeba pamiętać, że ten samochód ma swoją długość.