Lista ocen Ford Mondeo I (276) - Widoczność

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kloocznik
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
widoczność do przodu super, mimo że nie jestem najwyższy, do tyłu wbrew często spotykanym opiniom też nie jest źle, chociaż często wygodniej jest cofnąć ´na lusterka´ (kombi).
~Słit mioiek@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Do przodu i na boki dobrze lusterka także świetnie, ale do tułu już gorzej przynajmnie 5 drzwiowy. troczhe wkurza jego obłość, obciera sie różne rzeczy choc wydawałoby sie że to niemożliwe.
~Krysiak_witold@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
szerokie slupki przedniej szyby. w dlugich lukach trzeba ruszyc glowa zeby cos zobaczyc. przy cofaniu szeroki boczek pomiedzy tylnia boczna szyba a szyba w klapie.
~pieknypiotrek
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Auto 5drzwiowe... jak czujesz auto to nie ma problemu, a jak jestes frajer to i Tata Nano przydzwonisz przy parkowaniu... W czasie jazdy widocznosc do przodu i do tylu jest dobra
~pepus03@o2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
mam 1.75 widok do przodu i boki jak najbardziej ok, tyl jak dla mnie to tragedia w porownaniu do innych samochodow, i lusterka boczne jak sie patrzy sprawiaja wrazenie malych
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Na boki ok lusterka ok do przodu ok ale do tyłu w kombiaku trzecie światło stopu zasłania mi widok na daleki horyzont może jest to czepianie się ale mi to przeszkadza :]
~Pawel Kalmar
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jak dla mnie (186 cm wzrostu) widoczność znakomita, jednak moja żona, która niekiedy jeździła tym autem twierdziła, że możnaby w tym aucie zamontować nieco wieksze lusterka boczne.
~^fif^
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Nie najgorzej, ale trzeba się nauczyc cofać inaczej ciężki los zderzaków. Co prawda do przodu widać wszystko ale do tyłu już trzeba cofać na lusterka, a nie jak uczą z głowa do tyłu:/.
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
do tyłu jak to w kombi ,,, tzreba wziac mała poprawke, wczesniej jezdziłem astra I wiec musiałem sie troche przyzwyczic gdzie konczy sie auto ale teraz juz nie ma problemu
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I
6,8
10,8
11,8
~chesterpies@op.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
do przodu oki; do tylu zas jak to w kombi... do tego szerokie slupki uniemozliwiaja sprawne poruszanie sie na ciasnych parkingach aczkolwiek w lusterkach bocznych wszystko widac...:)