Lista ocen Ford Mondeo I (276) - Widoczność

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chokai@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Kombi, więc cofanie jest utrudnione, tylna szyba w porównaniu z moim Nissanem Sunny jest prawie dwa razy mniejsza. W lusterkach bocznych i wstecznym widać dobrze.
~Arek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Duze szyby, dobra widocznosc w kazda strone po za tylem, lusterka troche za male i oszukuja, slaba widocznosc do tylu ale to w koncu dlugie kombi.
~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
BDB z każdej strony, przy wysokim ustawieniu fotela i wyczuciu auta można jeździć na centymetry, tył też do opanowania bez większego wysiłku
~Marek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Wielka szyba przednia, ale fotel jest trochę za nisko ułożony i brak tu regulacji wysokości, a co za tym idzie nie zawsze widać auto obok przez słupek.
~djxander
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Jeździć się daa ale jeśli chodzi o parkowanie to z tyłu prawie wcale nie widać ile jest miejsca do przeszkody z przodu nie wiele lepiej
~Grzechu
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
widocznosc jest tak w miare tylko te slupki w przedniej szybie czasem przeszkadzaja ale tak ogolnie to w miare moznosci jest dobra widocznosc w tym samochodzie
~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Trzeba się przyzwyczaić do długiego \"noska\" ,ale tak to nie jest źle. Tylna klapa oznacza koniec auta więc z parkowaniem tyłem nie ma problemu.
~lala
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
zimą ciężko bo paruje a z tylnych szyb wolno to znika, więc trudno cofac, duży minus za słabe światła w tym modelu o czym mało kto wspomina
~karex@plusnet.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Byłoby 5, ale tylne słupki są pod pechowym dla mnie kątem i niestety dwa razy "nie widziałem" słupów przy cofaniu. W innych kombiakach nie mam tego problemu.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I
6,8
10,8
11,8
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
swietna wszedzie oprocz do tylu, wysoka kanapa uniwmozliwia pelen wglad w sytuacje, ale nie jest zle, ja osobiscie nie korzystam z lusterka srodkowego.