Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~Taz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dobry samochód bez rewelacji i dość tani w użytkowaniu.
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Lubie ten samochod, za wygode, lepiej niz passat.. (moja subiektywna ocena), bardzo pozytywnie.. Jedna RZECZ TYLKO MNIE DENERWUJE SWIATLA!!!!! tragedia zolkna.. nic nie idze zrobic... nawet wymiana szkielka w reflektorze na dlugo nie pomoze.
~rydzadam
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Naprawdę warto i nie słuchajcie anty-fordowców, bo nie mają racji. Jeden warunek - trzeba kupić auto w Niemczech, nie walone i zadbane, to co stoi po komisach w Polsce i na giełdach to przeważnie odpadki albo zaniedbane przez rodaków egzemplarze, w które trzeba wpompować parę tysięcy zł.
3,1
~andreejj@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
najbardziej komfortowy samochod w tak niskiej cenie,dzis mozna takiego kupic za 5 6tys
~Rafał
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Ogólnie fajna, wygodna i komfortowa fura.Polecam zadbane egzemplarze.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dla mnie świetne autko jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien myślę że posłuży mi długo.Silniczek mimo 189000 nie dymi z rury pracuje równo zapala od razu jest cichy tylko denerwuje głośna turbina przy jeżdzie z niskimi prędkościami
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
naprawde godny polecenia samochod..tani w zakupie i eksploatacji a wygodny i calkiem dynamiczny..super na dlugie wyjazdy i jako bagażowka..niezwykle pakowny..jedyne co mnie w tym aucie denerwuje to odpalanie w wieksze mrozy (ponizej -10) ale przyjdzie lato i bedzie super ;) a w lato jest klima, wiec tylko jezdzic i zyc nie umierac :)
~Ship84
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Rodzinny lecz z zacięciem sportowym samochód, jest co docisnąć. Potrafi zadziwić. Moim zdaniem samochód warty polecenia.
~astrateam90@poczta.onet.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Aukto fajne! W mojej rodzine zawsze sie jeżdziło vw, a moim poprzednim autkiem był opel astra gsi 16v z motorem 2000cm 16v (oj działo sie działo za kierownicą)!!! Troche sceptycznie podchodziłem do forda ale musze przyznać ze jestem mile zaskoczony! Mondziak świetnie się trzyma drogi pali mi w miescie do 10l ale na pełnej klimie a na trasie zeszłem nawet do 6,2l/100km!! Dynamika na wysokim poziomie a szczególnei po zamontowaniu storzkowego...

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeśli ma taki przebieg jak na liczniku :Oceniam auto na 4+. Jeśli ma więcej niż 200 000km: moja ocena bardzo dobry.