Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~bartasarte@interia.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Jest Kombi - wiec ciezki, lecz bez problemu rusza ze swiatel. Na trasie autostradzie 160km/h uzyskuje bez trudu - potem zdobywanie kilometrow. (Silnik)
3,7
~dawid_0802@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jest to dobry samochod ale z tym silnikiem ma on kiepskei osiagi i nie wiem co by tu zrobic zeby go troszke wzmocnic moze ktos z panstwa mi pomoze.Mysle nad jakims malym TUNINGIEM ale jets malo czesci do niego i lipa. JAK BY MIAL KTOS JAKIES PYTANIA ALBO COS DO ZAOFEROWANIA PODPIS TO MOJ MAIL
~rustin
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta,duże,wygodne.A jak czytam o nowych dieslach typu tddi i tdci to ciesze się że moj tak dobrze się sprawuje mimo tych wszystkich lat
~zuza
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Rozsądne auto dostępne w rozsądnych cenach. Tanie części (nie oszukujmy się, w autach mających tyle lat dość często trzeba coś wymienić).
~ROBERT WROŃSKI
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
dobre duze auto za rozsadne pieniadze zwlaszcza teraz kiedy duzo ich przyjechalo z zagranicy znajomy kupil takie ze wzgledu ze u mnie nic sie nie dzieje i tez jest zadowolony
4,1
~Jack
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie jest źle jak na 1600 technologicznie z początku lat 90-tych u.w. i praktycznie 1,5 tony pojazdu. Żwawy robi się dopiero powyżej 3500 obr/min. Ruszanie na II biegu bez problemu, nawet pod górkę. Na III też ruszył. V bieg dopiero powyżej 1600 obr. i 60 km/h. Prędkość max. katalogowo 180km/h i koniec. Jednak wyprzedzanie z tym silnikiem to spore ryzyko. Tylko spokojna jazda. (Silnik)
~Dynia1984
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
U mnie w rodzinie są 2 fordy mondeo 93r i mój 94r i jak narazie oba jeżdżą niezawodnie. Nie wiem dlaczego fordy mają taką złą opinie prawdopodobnie wściekli właściciele vw, audi czy mercedeów pószczają takie ploty. No ale ich strata :)
~maly
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Myślę, że za te pieniądze jest to bardzo dobre auto, wygodne, komfortowe, ciche, ekonomiczne, nie drogie w utrzymaniu.
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Myślę, że za tą cene to całkiem przyzwoity samochód. Żadnych śladów rdzy, układ jezdny w porządku, części w miare tanie. Jedyne co, to wymiana przewodu hamulcowego bardzo kosztowna (400zł). Jak na 112KM muli troche :(
~Słit mioiek@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Ocena może przesadzona ale ja go kocham!! Jest zajebisty, szybki dobrze jeżdzi, mało pali, na alusach i z ładnym lakierem dobrze wygląda, wyposażenie mam dobre. I jeszcze jedno moje Mondeo ma bdb hamulec ręczny jeśli ktos rozumie, jestem jeszcze w końcu młody, a na utrzymanie 200SX mnie nie stać.