Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~Tomisiu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód wart polecenia. Bardzo wygodny, obszerny nawet długie trasy w pięć osób (trzy dorosłe, dwoje dzieci)nie są problemem. Ładnie wykończone wnętrze, materiały tapicerki i plastiki dobrej jakości. Wielki bagażnik. Powadzi się pewnie, hamulce dobre. Niezawodny - zawsze odpalał i dojechał do celu. Przy montażu LPG bardzo tani w eksploatacji. Źle dobrane tworzywo na zderzaki. Na mrozie nawet słabe puknięcie w przaszkodę może spowodować ich...
~Macminik
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Następnym samochodem będzie też Ford Mondeo. To jest chyba jakaś rekomendacja.
~arturro
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
bardzo dobre wytrzymałe autko zarówno dla bussinesu jak i rodziny- ( kombi ) imponująca wielkośc bagarznika.Przyjemne - zwlaszcza dla osob , które cenia sobie komfort. Dla osob z zacięciem sportowym polecam model 2,5
~lechoo
Hatchback 2.0i 130KM 96kW
NA POCZĄTEK SŁOWA KRYTYKI POD ADRESEM WITRYNKI, ŚPICIE PANOWIE A ŚWIAT SIĘ KRĘCI/ BRAKUJE AKTUALNYCH DANYCH TECHNICZNYCH NOWYCH UKAZUJĄCYCH SIĘ MODELI/ PORA WSTAĆ. Wracając do meritum silnik 2,0 ecoboost 203,km ogrmna moc , elastycznośc mógłby być ciut ciszej pracującym na wolnych obrotach.przejachany niecały 1000 km zobaczymy co dalej. mała usterka? ,PRZY SCHODZENIU Z OBROTÓW w granicach 1000-800 obr/min słychać wyrażne drzenie spod silnika... (Silnik)
4,1
~Jarek
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
w Kombi to dobre auto dla Rodziny.duzy bagaznik i spory komfort podrozowania oraz bogate wyposazenie.ogolnie dobrze sie prezentuje z alusami no i jest sporo czesci do niego.jedyny mankament to to ze sa one dosyc drogie.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to bardzo wygodne, duże, funkcjonalne auto. Jak dotąd spisuje się doskonale. Mam nadzieję, że pojeżdżę nim jeszcze trochę... Radzę tylko omijać ASO, gdzie za swe usługi wystawiają niewyobrażalnie wysokie rachunki, a obsługa... bez komentarza. Ja osobiście ze swojego Mondeo jestem bardzo zadowolony.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo wygodne i bardzo pojemne auto na długie podróże z całą rodziną.
~Paweł
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Pracuje bez zastrzeżeń, najmniejszego wycieku czy nieszczelności, wysoka kultura pracy, choć trzeba przyznać że na zimnym silniku przy zmianie na drugi bieg lubi szarpnąć, spotkałem się z taką przypadłością u kilkunastu oceniających i mieli różne przypuszczenia, jak to czytałem doszedłem do wniosku że "ten typ tak ma". (Silnik)
4,1
~blokbart@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Coś mi brakuje w tym aucie, ale jeszcze nie wiem co. Ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieje,że autko będzie mi służyć bez dokładanie kasy.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sjan
Sedan 1.6 i 16V 88KM 65kW
Niezawodne auto,kupione w 2008 z 105k przebiegu udokumentowanego,auto ma 20 lat auto w b.dobrym stanie mechanicznym i blacharskim,rodzynek,mały przebieg,przebiegi roczne niewielkie 4-5k,garażowany. Nie planuje sprzedaży, za cenę która teraz bym za niego uzyskał nigdy nie kupie auta w takim stanie,nawet po dołozeniu 10k PLN. Za jakis czas bedzie oryginalnym,niezniszczonym oldtimerem ;) może niezbyt pożądanym,ale w b dobrej kondycji.