Lista ocen Ford Mondeo I Sedan (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur Drops
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Kupiłem go za 3000PLN. Mając do wybory poloneza, zdezelowanego golfa, cieniasa, czy inny szajs, wybrałem jak wtedy sądziłem najmniejsze zło. Okazało się,że był to świetny wybór. Ludzie nie wierzyli mi, jak mówiłem ile dałem. Wygodniejszy od Octavii, która w analogicznym roczniku kosztuje około 3 razy tyle. Nie miałem octavki, więc się nei wypowiadam. Jeździłem audi A4, bmw 320i,passatem 2001, octavią,golfem III i powiem, że mondkiem się jeździ...
~davvid
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wspomniane wcześniej wyposażenie nie było dostępne u większości konkurentów z tamtych lat. Np Passat czy vectra nie oferowały tylu dodatków podnoszących komfort. Auto kupiłem od znajomego w 2005 za 7300 i pod 2 latach intensywnej eksploatacji sprzedałem za 6400 nie dokładając praktycznie nic, gdyż stan pojazdu tego nie wymagał. Z czystym sumieniem stwierdzam, że były to dobrze zainwestowane pieniądze i Mondeo zawsze będę miło wspominał.
~volvo340@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
tanie duże auto dobrze wyposażone:wsp kierownicy,abs,kontrola trakcji,2x poduszka powietrzna,szyberdach,klima elektroniczna;podgrzewane fotele,przednia i tylna szyba,centralny zamek,elektryczne szyby z przodu i lusterka,napęd 4x4,termometr wew i zewnętrzny,światła przeciwmgielne z przodu,welurowa tapicerka,panel oświetleniowy w środku
~spellofbelator
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Pamiętam kupując auto mój tato marzył o eskorcie a trafił się mondeo... . Kupione u handlarza w Niemczech osobiście przez całą rodzinę hehe:) Auto warte każdych pieniędzy. Pierwsze i ostatnie auto, które jeździło w mojej rodzinie ponad 100 tys km bez awarii i przy bardzo umiarkowanym apetycie na paliwo
~Tomek Kierowca od 10lat
Sedan 1.8 i 16V 115KM 85kW
Cena Niska jakość kiepska. Naprawdę odradzam zakup tego samochodu. Wiem co mówie bo znac go już na wylot. Lepiej sobie z Zachodu Japończyka kupic albo BMW lub Mietka bo reszta innych niemców to też daje dużo do życzenia
~Sjan
Sedan 1.6 i 16V 88KM 65kW
polecam nie wyeksploatowane pojazdy,które nie widziały lpg,u mnie nigdy nie było gazu,co jest zrozumiałe przy tych przebiegach,nawet gdyby wzrosły nie założyłbym do niego lpg,szkoda wozu
~2rafal@interia.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Fort gowno wart? Nie jest to może idealny samochód ale moim zdaniem to krzywdząca opinia. przeciętna awaryjnosc, wysoki komfort jazdy i bogate wyposażenie oraz przystepna cena czynią mondeo rozsądnym wyborem
~r_ha@wp.pl
Sedan 2.0i 136KM 100kW
Za taką cenę .........mam GLX, nie kupię podobnego za takie pieniądze, nawet doliczając to co muszę włożyć. Napiszcie do mnie, bo jak Widzicie Mondeo posiadam od niedawna, mam wiele pytań.
~Skati
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
lepszego samochodu za taką cenę się nie znajdzie. za głupią vectrę b trzeba przepłacić a moim zdaniem nie warto bo mondeo nawet te przed liftem jest dużo lepsze.
~http://forum.fordclubpolska.org/viewforum.php?f=10
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Nic dodac nic ujac. Za cene 12000 1.8 TD Lub do 11000 np 1.8 16v Bardzo milo i wygodnie :D TD moze nie jest rakieta ale idzie rowno U mnie 14s do 100km/h
Ford Mondeo I Sedan