Lista ocen Ford Mondeo I Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~davvid
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Pojazd pomimo tego, że był po przejściach ( silne uderzenie w prawy narożnik z przodu oraz po obróceniu auta delikatnie uszkodzony tył, o czym oczywiście wiedziałem kupując go) nie sprawiał najmniejszych problemów. Wersja GHIA sprowadzona ze Szwajcarii z ocynkowaną blachą i dobrze wykonaną naprawą powypadkową wyróżniała się wśród innych Mondeo. Skóra, klimatyzacja, podgrzewana szyba przednia, pełna elektryka wraz z regulacją foteli itp były...
~Skati
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
jeżdżę moim mondeo ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony:). wcześniej miałem opla vectrę i forda scorpio. i muszę przyznać że mondeo jest jak dotąd moim najlepszym samochodem. w skrócie to taka mała limuzynka z lekką nutką sportowego akcentu. ekonomiczna, bogato wyposarzona (elektryczne szyby lusterka, kontrola trakcji, abs, dwie poduchy centralny zamek) i niezawodna limuzynka która zawsze dowiezie do celu.
~kjarek0@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
niezawodny samochód,nigdy nie byłem holowany (poza stłuczką),rewelacyjnie trzyma sie drogi,prowadzi się b pewnie,amortyzatory tylne wymieniałem dopiero po 190tys (przednie są nadal w doskonałym stanie (98%,97%),mimo że od paru lat są ubytki lakieru brak śladów korozji,b cichy silnik.
~misiek615@vp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
poprostu te samochody są super wygodne,dla naszych dzieci jest dużo miejsca,nie zamieniłabym go na żaden inny nawet na młodszy,automat jest dobrą rzeczą,dla tego co to wymyślił to 6+.
~volvo340@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
pierwsze moje auto 4x4, poprostu super,następne też z napędem 4x4,ale tam już przynajmniej 200 KM musi być.....,do tej pory miałem tylnionapędowe auta:fiat 126,volvo340,ford sierra
~Jan C.44
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wspaniały samochód najak na ten rocznik
~marcin.bilkiewicz@wp.pl
auto ładnie się prezentuje