Lista ocen Ford Mondeo I Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~davvid
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wspomniane wcześniej wyposażenie nie było dostępne u większości konkurentów z tamtych lat. Np Passat czy vectra nie oferowały tylu dodatków podnoszących komfort. Auto kupiłem od znajomego w 2005 za 7300 i pod 2 latach intensywnej eksploatacji sprzedałem za 6400 nie dokładając praktycznie nic, gdyż stan pojazdu tego nie wymagał. Z czystym sumieniem stwierdzam, że były to dobrze zainwestowane pieniądze i Mondeo zawsze będę miło wspominał.
~volvo340@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
tanie duże auto dobrze wyposażone:wsp kierownicy,abs,kontrola trakcji,2x poduszka powietrzna,szyberdach,klima elektroniczna;podgrzewane fotele,przednia i tylna szyba,centralny zamek,elektryczne szyby z przodu i lusterka,napęd 4x4,termometr wew i zewnętrzny,światła przeciwmgielne z przodu,welurowa tapicerka,panel oświetleniowy w środku
~Skati
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
lepszego samochodu za taką cenę się nie znajdzie. za głupią vectrę b trzeba przepłacić a moim zdaniem nie warto bo mondeo nawet te przed liftem jest dużo lepsze.
~marcin.bilkiewicz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
samochód w porównaniu do innych marek bardzo tani i konfortowy oraz dobrze wyposażony (dużo wersji wyposażonych w klimatyzacje mój też).
~Pysiu
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Opłacasię za taką kase tymbardziej że sprowadzone za granicy!!!!
~misiek615@vp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
ja za swój model dałam nie dużo i nie żałuje że go kupiłam.
Ford Mondeo I Sedan