Lista ocen Ford Mondeo II (455) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 613 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mstorun
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
rewelacja, pewnie trzymał się drogi, czasem strzeliła jakaś sprężyna z przodu, tuleje wachacza raz do wymiany, osłona przegubu z przodu, groszowe sprawy.
~Franek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
to jest duże kombi kupiłem żeby mieć pakowne auto na czas budowy domu jak nie szalejemy na drodze (do 130) jest bardzo poprawny politycznie
~Ramirez87
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Fordy szczycą się dobrym układem jezdnym. To chyba jeden z najlepszych "elementów" tego samochodu. Jak na przedni napęd dobrze wchodzi w zakręty.
~Pablo_Rybnik
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
bardzo dobrze sie prowadzi ;) zawieszenie wytrzymuje nasze daremne drogi. No i nie wybija na zakretach przy wiekszych szybkosciach, dobrze sie trzyma drogi ;)
~Skati
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Tutaj MONDEO zasługuje na pochwałę. dobrze trzyma się jezdni, ładnie zbiera zakręty i dobrze resoruje. nie jest ani za miękki ani za twardy.
~Robert
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Duzo podespolow przejetych od japonczykow np lozyska od roweru w kolach stosowane przez mazde w latach 80tych nedzny pr skretu,reszte jakos poprawili w mk2.
~andrzej86tm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ładnie się prowadzi na prostym jak i na zakręcie... Dziury nie są bardzo odczuwalne, mimo sporych gabarytów nie ma problemów z manewrowanie.
~ByQ
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Wspomaganie działa naprawdę bardzo dobrze, na parkingu jest niezastąpione. Na drodze auto bardzo gładko się prowadzi i świetnie reaguje na ruchy kierownicą.
~Artur
Hatchback 2.5 i 24V 170KM 125kW
Kontrola trakcji, ABS, niezależne zawieszenie z tyłu, dodatkowo całe zawieszenie w wersji utwardzonej \"Si\". Uważam że zawieszenie jest mocne na nasze drogi.
~lodówka
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
Jak na karawan po którym kompletnie niczego się nie spodziewałem spisuje się znakomicie. Sportowiec to nie jest ale jest dużo lepiej niż w VW Passat B4.