Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (223) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wyspy Owcze
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Puki nowy seryjny, nieruszany przez Mechaników jest zajebisty. Czesto ingerencja przez niefachowych mechaników i jest masakra.W moim nikt juz nie chce ustawiac zbiezności i innych anomalii :)
~Kubanczyk
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wyśmienity, wszystko co o nim piszą sprawdza się w 100%. Doskonale przenosi każdy ruch kierownicy na drogę. Przyzwyczajenia wymaga za to układ hamulcowy (pedał łapie w dalszej części).
~Stig
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
WG. Top Gear najlepiej jeżdżący pojazd klasy średniej ( wyłączając marki premium ). Zakręty to frajda, bardzo neutralny i przewidywalny. Sprawdźcie na youtube, tym sie driftuje pomimo przedniego napędu !
~losik
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
naprawde ciezko nim wpasc w poslizg. twarde zawieszenie 'przykleja' go do drogi w zakretach. cos mi stuka w zawieszeniu na wybojach, ale to podobno wina amortyzatora (jakas wada), nic niebezpiecznego
~Qba
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Jezeli ktos nie oczekuje komfortu na dziurawych drogach, to zawieszenie jest kapitalne. Pozwala na naprawde szybka i kontrolowana jazde. Na dobrej nawierzchni mozna powiedziec ze jest super.
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Rewelacja!! Duzo czytalem o zawieszeniu forda, ale kiedy juz mialem przyjemosc poczuc jak dziala naprawde w Focusie, a potem jeszcze w Mondeo to mimo to zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie!
~Łukasz
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Doskonały układ jezdny ! Idealne połączenie komfortu i sztywności nadwozia. To najlepszy układ jezdny z jakim się spotkałem. Na pochwałę zasługuje układ ESP. Na minus trochę za czuły ABS.
~hair_raising@op.pl
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Zawieszenie - super. Początkowo denerwowało mnie utawienie pedału hamulca - mocniej hamując trzeba deptać do podłogi, w poprzednich moich samochodach, efekt był przy płytszym wciskaniu pedału.
~Michał
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze, zarówno przy mniejszych jak i autostradowych prędkościach pewnie trzyma się jezdni co daje poczucie bezpieczeństwa oraz przyjemność z jazdy.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
idealne zawieszenie i układ kierowniczy, wspomaganie, wszystko jeszcze lepsze niż w poprzednim mondeo które tez pod tym względem jak dla mnie było bezkonkurencyjne w swojej klasie.
Ford Mondeo III Hatchback