Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (263) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JK
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Do 120 tys.km - bez żadnej awarii. Potem awaria alternatora (3 tys. zł w ASO) i awaria wentylatora chłodnicy (1,8 tys. zł w ASO). Boję się, że poważne awarie dopiero się zaczynają.
~Simpr
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Auto jest na prawdę intensywnie użytkowane, przez kilka osób, i robi długie trasy i wozi sporo ciężkich przedmiotów. Mimo to nic...... Ale nie zapeszam, to dopiero początek.
~ślimak
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
rdza progi, klapa bagażnika, podłoga, maska, resory kruche, kontrolka poziomu oleju jest bardzo źle ustawiona, silniki bardzo wrażliwe
~marios
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
czujnik walka rozrzadu 170tkm paski rolki napinacze sterownik turbo 201tkm - było drogo ale smiga czujnik abs220 tkm czym więcej km bym więcej do roboty
0,0
~narcyzk
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
łączniki, piasta tył, dwumas się odzywa..., paski sparciały... od takie tam... a i trochę rdzy na rantach drzwi (pod fabrycznym silikonem)
~krzyk4m
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Autko super! Tym bardziej z twardym silnikiem TDDi, ktore nie wymaga tyle majsterkowania i jest mniej skomplikowany. Generalnie super ;) Polecam
~hazok
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód wygodny i bardzo dobrze by sie nim jeździło gdyby nie to, że od miesiąca stoi u mechanika - silnik to jakas porażka - wtryski, pompa, czujniki etc.
~MigiM GM
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Pęknięte rury dolotowe do turbinki i intercolera przez co chodził jak taczka wymiana (niestety koszt poraża) i wszystko wróciło do normy śmiga jak ta lala.
~baldrick6@onet.eu
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Tylko jedna,zaraz po zakupie wymiana wtrysków,ale byłem na to przygotowany,znałem juz opinię o nich.Poza tym do tej pory zupełnie nic sie nie dzieje

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bary75 maja@maja.net.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Niestety padaja jak muchy dwumasy, ale to nie tylko w Fordzie. Gdy wpisałem w wyszukiwarce to sporo było walniętych dwumasów w VW, audi
Ford Mondeo III Kombi