Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fiku_miku
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń. Po wymianie filtra kabinowego nic nie paruje, nawet nie potrzebujemy włączać klimy. Klima jest dosyć wydajna, po nastawieniu na 16stopni, naprawdę wali zimnym!! Ogrzewanie jeszcze nie wiem, nie miałem okazji się przekonać. Znajomy który ma mundka mówi że w zimie po 10km jest już gorąco.
~T.K.
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Auto z podgrzewaną przednią i tylną szybą, podgrzewanymi lusterkami i dyszami spryskiwaczy oraz podgrzewanymi fotelami to chyba ogrzewanie ok. Wentylacja= klimatronik daje radę z przodu i z tyłu choć bym wolał 2strefowy przód/tył bo mi zawsze gorąco;-) bez sensu klima 2 strefowa prawo/lewo
~rafikr15@interia,pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
klimatronic działa poprawnie i co ważne jest bardzo prosty w obsłudze.Bardzo przydatną funkją jest możliwość szybkiego odparowywania szyb w połączeniu z elektrycznym ogrzewania przedniej szyby tj.wszystko czego można oczekiwać.Klima działa poprawnie i schładzanie tak dużego wnętrza nie nastarcza prolemów.
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jest dobrze chociaż mogło by być lepiej. Trochę trzeba poczekać żeby się nagrzał, klima działa mocniej z przodu niż z tyłu. Silnik chwilę się nagrzewa ale w gorące lato nie przegrzewa się i rzadko słyszę żeby chodził na wentylatorze może to dlatego wydajność jest trochę niższa
~PREZESŁDZ
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Ogromnym atutem jest ogrzewana przednia szyba. Klima działa ok, auto dość szybko się nagrzewa. Podgrzewane siedzenia mioooodzio idealna sprawa na taka zimę, szybko się nagrzewają i chwilkę po odpaleniu autka jest cieplutko.
~Tomek P
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
No cóż, deszcz i chłód i parowanie na maksa, jeżeli jest 5 osób w samochodzie, jak u mnie. Wentylacja na full i jakoś widać, hałas wyraźny.pomijam awaryjność klimatronika.
~Thomas
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
liczyłem że silnik diesel\'a będzie się szybciej nagrzewał, w zimę trochę trzeba przejechać aby w samochodzi się nagrzało, tym bardziej że w kombiku jest co grzać
~jack_byk
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
W zimie bardzo szybko przygotowuje temp. wnętrza dla dzieci, a latem nie ma potrzeby uchylania szyb. Dobra Wentylacja to tylko kwestia Filtrów.
~ice
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Klima działa bez zarzutów, nic nie paruje. Filtr kabinowy wymieniam raz na rok. W standardzie mam podgrzewane fotele więc żonka nie marznie zimą;-)
~jakub
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
chłodzi i grzeje (choś zima trzeba chwilę poczekać). Czasem poziom chłodzenia nie odpowieda wskazanoom na panelu klimy (trzeba trochę obniżać)
Ford Mondeo III Kombi