Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fiku_miku
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Auto jest duże i ma trochę małe lusterka - to jest zdecydowanie największy minus konstrukcyjnie. Na co dzień poruszam się też IVECO DAIly z najdłuższą paką także jestem przyzwyczajony do gabarytów :D. Moja wersja MUNDKA jest wyposażona w czujniki cofania i polecam to każdemu-nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem tego karawanu. Do przodu okej wszystko widać, słupki przednie nie przeszkadzają, światła w nocy dają naprawdę rade a całości...
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jak to w kombi i to całkiem dużym, z przodu daleko, z tyłu daleko, trzeba się przyzwyczaić. W moim egzemplarzu brakuje czujników parkowania, dla mnie nie stanowi to problemu ale pozostali użytkownicy czasem gdzieś nim zahaczą, dobrze że jest hak...:)
~Przemo
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Po prostu OK. Choć tu zapewne zabraknie obiektywizmu z mojej strony ze względu na fakt, iż w żadnym aucie (miałem ich kilkanaście) nigdy nie przywiązywałem wagi to kategori widoczności.
~rafikr15@interia,pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Do przodu iboki jest dobrze i nie ma co tu narzekać.Z racji żę posiadam kombi to widoczność do tyłu jest trochę ograniczona.Wynika to z długości tego modelu jak i dość szerokich słupków tylnich.
~mondziarz
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jak to w kombi, duże szyby i wsteczna bardzo daleko od kierowcy. Trzeba się przyzwyczaić do wymiarów samochodu, ale jak już to zrobimy da się manewrować bez problemu.
~lemmy
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jak każdym tak dużym samochodem cięzko się parkuje. Widoczność jest dobra, byłaby doskonała gdyby nie szerokie tylne słupki, które są spowodowane umieszczeniem lamp
~diaz2
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Szerokie słupki tylne ograniczają trochę widoczność chodź ja osobiście i tak cofam na lusterka :). Komfort bardzo dobry jak na tę klasę auta.
~jack_byk
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Ogromna przestrzeń widokowa zarówno przednie jak i tylne okno. Dość spore lecz proporcjonalne do postury lusterka. Znakomita !
~anika
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Bardzo dobra zarówno do przodu jak i do tyłu, nie ma żadnych problemów przy cofaniu- mimo długiej budy jest ok.
~ice
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Trochę przeszkadzają tylne słupki, ale kwestia wprawy i przyzwyczajenia. Xenony w standardzie wymiatają;-)
Ford Mondeo III Kombi