Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (326) - Całokształt

Na liście zabraknie 323 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cień
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo wygodny, ekonomiczny samochód i jedna wada awarie silnika przynajmniej u mnie bo u innych użytkowników znanych mi dochodzą jeszcze inne rzeczy.
~MietasM
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Dobre, duże i ekonomiczne auto, dużo przyjemności z jazdy. Niezłe osiągi i komfort. Ocenę obniża trochę konieczność wizyt w serwisie nie tylko na przeglądach.
~winik
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
myślę ,że chyba więcej forda nie kupię choć bardzo dobre wyposażenie i rozsądna cena sprawiły ,ze może się zastanowię nad nowym modelem
~wiktor
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
auto z bardzo dobrym czułym na paliwo motorem ( TDCI ),przeciętnymi hamulcami, średnim wykończeniem wnętrza, delikatnym sprzęgłem - dobre auto z zawyżoną ceną
~marek
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
wpadka forda z jakoscia blachy radze dokładnie ogladac krawedzie drzwi od wewnatrz na dole!!!!.Serwisy Forda nie zbyt kompetentne i niedokładne!!!!!
~piotrek67
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
baaardzo poprawne auto.Na liczniku 79000 i bez zastrzeżeń poza drobnymi duperelkami. Dość szybko zużywają się klocki(średnio na 40tysięcy)
~wacum@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
dobrze ale spodziewałem się czegoś lepszego no i ta skrzynia gdyby salon posiadał auto z automatem do jazd próbnych nie zdecydowałbym się na ten model
~rybmen@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Twierdzę że to jest znakonite auto za tą cenę Pasat z tym samym wyposażeniem jest o 30000zł. droższy namawiam do zakupu a nie będziecie żałować
~Gas
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolny, przy czym jest to mój pierwszy (nowy!) samochó w tej klasie. Poprzednie były o klasę niższe (ostatni Astra 1,4 16V) - bez porównania.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~vinncent
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
swietny to mój 1ford ale chyba zostane przy tej marcejakiś czas passat przy mondeo wysiadalepszy układ jezdny ,zawieszenie,cena ,wyposażenieimniej awaryjny
Ford Mondeo III Sedan