Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (326) - Całokształt

Na liście zabraknie 323 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~badvit
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowoloym użytkownikiem tego modelu. Jazda Fordem Mondeo MKIII z silnikiem 1.8 16V sprawia mi ogromną satysfakcję.
~MariuszPTB
Sedan 2.5 170KM 125kW
ideał to nie jest. Ale jak będzie się dbać to autko się grzecznie odwdzięczy. jako całokształt jestem b. zadowolony z kupna i polecam.
~tol@alurehab.com.pl
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
wygodne szybkie ale moja sztuka jest pechowa wymieniłem niemal wszysko więcej nie kupie - serwis drogi oj bardzo drogi -
~Rumpelstynckin
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Za tą cenę (<80 tys.) to propozycja b. atrakcyjna. Wyposażenie pełne, komfort podróżowania, niezawodność. Czego więcej potrzeba ?
~cristosz
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wielki samochód, swietna stylistyka i rewelacyjne dopracowany mechanicznie za cene nieosiągalna dla konkurencji smiało moge polecic
~boxter007@op.pl
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Samochód jest naprawdę bardzo dobry. Z pakietem ST jeszcze lepiej. Kultura pracy silnika i jego elastyczność robią wrażenie
~ford OK
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
po focusie 1,8 tdci ( 130 tyś km bez problemów ) jest równie dobrze. Jeżeli tak będzie dalej to tylko chwalić.
~granaux
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Samochód idealny biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość/osiągi/niezawodność/. Myślę, że nie ma na rynku alternatywnej propozycji.
~Simon
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
oprócz awarii auto oceniam bardzo wysoko - bardzo mocny silnik, super elastyczność, dobra skrzynia i zawieszenie, przestronne wnetrze
~marek
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
za te pieniądze super, chociaż po jakości plastików i kształcie karoserii wywidać, że samochód jest już ładnych parę lat na rynku
Ford Mondeo III Sedan