Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (326) - Całokształt

Na liście zabraknie 323 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek@sex.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Zawieszenie siada po 40 000, no ale to te autostrady Marka Pola. Tapicerka denna. Sa tylko dwa warianty skora albo dno, ktore mam. Poza tym jest dobrze.
~grzegorz@amismedica.pl
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
bardzo miło zaskoczony jestem jakościa nowego modelu Forda, olbrzymia poprawa i naprawdę bardzo ciekawe auto z którego jestem b zadowolony :-)
~Adrian
Sedan 2.5 170KM 125kW
Pod wzgledem wilekosci i wygody przewyzsza Opla Omege jezdzilem Oplem w wyposazeniu do szczescia brakuje tylko kurtyn powietrznych opcja
~Aks
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Za niewielkie pieniądze bardzo wygodny samochód. Nie wiem czemu czuję większą sympatie do modelu ´97 niż do obecnego - nie potrafię tego wysłowić.
~luis morales
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Znakomite auto, nie warto wydawać kasy na TDci. Osiągi identyczne, a spalanie nawet mniejsze. Po gwarancji wkładam chipa i będzie idealnie.
~inżynier-warmia
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jest to już trzeci Ford Mondeo, którego używam. Z modelu na model jest coraz lepiej. Bardzo polubiłem ten samochód i nie zamieniłbym go na inny.
~Ratan
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jest to moje drugie Mondeo (poprzednie to benzyna 2.0l, poprzedni model - jeździłem 4 lata). Przyśpieszenie jest rewelacyjne i wrażenia z jazdy też.
~baynet@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ewentualnie, proszę o potwierdzenie moich spostrzeżeń co do punktu 1 i lekkiego szarpania. Być może tylko ja mam taka przypadłość. Pozdrawiam
~RADZIUK
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Doskonale nie jest - chyba że weźmię się pod uwagę cenę rynkową i kupi zadbany model - w takim wypadku JEST DOSKONALE

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zondal
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Klasyczna sylwetka, nic nie stracił ze swego wdzięku nawet po 9 latach eksploatacji, za to na wartości wręcz przeciwnie!
Ford Mondeo III Sedan