Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowol35
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Autko kupione z przebiegiem ponad 140tys, z tego co widzę z historii serwisowej to kilka rzeczy było robione tj wymieniona turbina, dwumasa+sprzegło więc mam nadzieję że co miało się spier... to już sie sp... i zostało naprawione a ja już będę się tylko delektował weekendowymi wypadami z rodziną.
~wielki d
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
2-krotna wymiana koła 2-masowego przy przebiegu 10.000 . Obiawy uszkodzenia układu przeniesienia napędu - 14.000 Ogólnie dno - wada ukryta.Wyciek oleju z silnika - wymiana uszczelniacza wału od strony sprzęgła i uszczelki pompy wspomagania halulców
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Nie bardzo wiem co to znaczy poważne czy system bezpieczeństwa wchodzący w usterkę \"Airbag\", problem z parktronickiem , nieszcelnośc klimy, ................................i ciągle coś nowego i nowego NIGDy WIĘCEJ FORDA MONDEO
~Daniel
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
wyciek z uszczelnień silnika, skrzyni biegów, wymiana sprzęgła, problemy z zaciskiem hamulcowym
~spatnik
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
No narazie nie stało się nic co by mnie zatrzymało na trasie i musiałbym wzywać lawete, albo pomoc.
~hubertp29@interia.pl
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Tak jak napisałem wcześniej. Z doświadczenia z fordami pewnie do 200 tys nic nie będzie się dziać.
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Brak poważnych usterek. Tylko eksploatacyjne. Trzeba lać dobry olej 5w30.
~jaskuł
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
poza ściekającą wodą z klapy o czym piszą wszyscy nic się nie dzieje
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód posiadam już 2 lata i na razie nie było nieprzewidzianych wizyt w serwisie.
~Mat MAT
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
zbyt krótki okres użytkowania na przygody
Ford Mondeo IV Kombi