Lista ocen Ford Mondeo (3845)

3,4
~Piotr
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Samochód z zewnątrz ładny z wyglądu, w środku użyte plastiki wyglądają tanio i nie przystają do klasy samochodu.Fotele mają krótkie siedziska, ale mimo wszystko są wygodne w czasie długich podróży.
~kedar_mk5
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
wypada najlepiej w porównaniu z konkurencją w swoim segmencie. przepełniony elektroniką, przeważnie zbędną, zdaje się, że już wszystkie nowe samochody informują kierowcę że powinien napić się kawy albo, że mu powietrze zeszło z oponki. asystent parkowania, który potrafi wjechać, ale już nie wyjedzie z miejsca gdzie zaparkował ;-)
~Maciej Pytlik
Ford Mondeo IV
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Jeśli chodzi o całokształt samochodu oceniam na b. dobry , zarowno podzespoły jak i wykonanie jest na bardzo dobrym poziomie na swoją klase samochodu.
~Michał
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Moje Mondeo to wersja Vignale. Najbogatsza z możliwych wersji jest droga lecz doskonale wyposażona, a wykończenie jest zdecydowanie lepsze niż w Titanium. Bardzo dobre własności jezdne, dobry silnik i skrzynia, świetne wyciszenie przemawiają za kupnem auta. Przeciętny jest jednak bagażnik oraz zmniejszyła się ilość miejsca na tylnej kanapie.
3,5
~Jarekkkkk
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Za całokształt daję przeciętnie bo jednak ilość awarii i jakość podzespołów silnika i zawieszenia psuje w dużym stopniu bardzo pozytywne wrażenia z jazdy i komfort podróżowania. Nie mówię tutaj o wyposażeniu i jakości materiałów wykończenia wnętrza bo te są na bardzo przyzwoitym poziomie.
~Michalnk
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Jeżdżę wieloma markami aut od VW, Forda do klasy tzw. premium Audi czy BMW. Zdecydowałem się na zakup Forda Mondeo w wersji Vignale przez ciekawość. Faktycznie różnica jest spora między zwykłym Mondeo a Vignale. Zaczyna się od gadżeciarskich chromów przez bardzo gustowne i ciekawe stylowo i gatunkowo wykończenie wnętrza aż po wyciszenie auta. Auto pod tym względem puka do klasy premium. Zawieszenie jest bardziej komfortowe i zdecydowanie...
4,1
~dm
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Kupując to auto miałem obawy (wiadomo- auto na F...), ale teraz wiem że to był bardzo dobry zakup. W tej cenie auto niezrównane (zresztą również za wyższą cenę byłoby wspaniałe). Ma swoje wady i niewielkie usterki (jak każde auto) ale jeździ się nim doskonale. Dorównuje wielu młodszym autom. Jazda nim to prawdziwa przyjemność, nie męczę się nawet w długich podróżach. Pakowne, komfortowe. Stylistyka nadgryziona zębem czasu, ale potrafi się...
3,1
~Michał
Ford Mondeo IV
Hatchback 2.2 TDCi 175KM 129kW
Moja opinia polega na porównaniu do samochodów, którymi miałem okazję jeździć z tej samej klasy o podobnych osiągach. Jeśli chodzi o Mondeo to szału nie ma, ale żle też nie jest. Moja wersja jest dość bogata więc boję się jak to wygląda z mniejszym wyposażeniem ;)
~Michał-Mondeo
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Samochód bardzo przestronny, zwinny i łatwy w prowadzeniu, duży ale i moja żona sobie z nim radzi. Spalanie paliwa w porządku koszty utrzymania również. Po przejechaniu ok 70 tyś km w 3 lata mogę smiało napisać że kupiłbym ten model jeszcze raz lub 4 generację.
~Pauli
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie rozumiem tych negatywnych opinii o Fordzie Mondeo. Mojego kupiłem w salonie Forda w Paderborn z przebiegiem 140tys km. Pełna książka serwisowa (prawdziwa) 2 właścicieli przede mną. Autko w wersji Ghia X. Autem jeździłem głównie po Niemczech. Automat 5-cio biegowy Tiptronic firmy Jatco. Auto nigdy nie strajkowało ani nie stwarzało problemów. Oprócz elementów eksploatacyjnych nie naprawiałem nic innego. Serwis robiłem w ASO Ford, gdzie...
Ford Mondeo