Lista ocen Ford Mondeo V Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW 2014-2018 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
dobrze, prawie doskonale. Oczywiście jest lepiej niż w Maździe 6 gdzie po prostu łeb masz urwany od szumu i ryku tego wolnossącego cuda co nie chce przyspieszać, nie wspominając o elastyczności. Wiem, bo jechałem. W Mondeo jest w porządku...chyba (?) podobnie jak w Passacie. W Mondeo MK4 szumiał bardzo tył a był dobrze wyciszony przód. W MK5 przód i tył podobnie - nieźle - pod podłogą jest wyciszenie materiałem takim jak nadkola. Ja bardzo...
~krzychu07
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Ogółem jako samochód 5/5, autostrada czy jakakolwiek trasa to przyjemna cisza, ale jak pisałem w kontekście silnika, może być on średnio przyjemny na wysokich obrotach. Przy autostradowej trasie, jadąc przepisowe 140km/h na 6 biegu jest cicho, przyjemnie i jazda takim tempem zdecydowanie nie męczy. 160km/h też nie sprawia problemów. Miałem okazję jechać droższymi samochodami niż to Mondeo i szczerze mówiąc nie zauważyłem znacznego przeskoku...
~Stefan
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
W pierwszej chwili byłem zaskoczony jak cichy jest Mondeo, jednak po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja i nie robi to takiego wrażenia. Generalnie drażni mnie trochę warkot silnika słyszalny przy gwałtownym przyspieszaniu. Przy prędkościach autostradowych nie ma tragedii, ale klasa premium to to jeszcze nie jest.
~adiplus
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
doskonałe, dawno nie miałem do czynienia z benzyniakami ale w Mondeo jest błoga cisza ... przy 130km/h w Oplu nie było szans na swobodną konwersację, tu jest naprawdę cicho (może to kwestia diesel/benzyna)
~trzepak
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Przy 150km/h na autostradzie auto pozwala na spokojne rozmowy z pasażerami z tyłu, oceniam bardzo dobrze.
~piotr
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
to już jest majstersztyk przed kupnem jeżdziłem passatem b8 i mazdą6 poprostu wali konkuręcje na kolana
~Matrix007
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Bardzo dobre, bardzo cichy silnik oraz dobre wyciszenie nadwozia i pracy zawieszenia.
~Wojtek
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Tego samochodu nie słychać, przy wysokich prędkościach ponad 150 jest cisza. Po prostu rewelacja.
~Piwi1970
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Po Skodzie OCTAVI jest zdecydowanie lepiej.
~Marcin
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Jedynie przy mocnym dodaniu gazu słychać silnik
Ford Mondeo V Liftback