Lista ocen Ford Mustang V Coupe (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AN
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Klimatyzacja manualna wydajna jak diabli, do tego sterowanie temperaturą bardziej mi odpowiada niż przy klimie automatycznej. ogrzewanie w zimie szybko zaczyna działać, bo i silnik niezwykle szybko się rozgrzewa - po 5 minutach jazdy już osiąga optymalną temperaturę nawet w duże mrozy (dla porównania Audi A4 z 2002 r. przy tych samych temperaturach w ogóle do pełna nie chciało się rozgrzać). Dmuchawa super, więc nic nie paruje.
~Mateusz
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Działa super lepiej niż w większości samochodów niema klimy automatycznej ,ale to nie problem. w innych samochodach mam automat a finalnie dział gorzej od tej tutaj
~K?/
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
OK - klima dawała sobie radę latem, a ogrzewanie zimą. W moim Mustangu miałem też moduł odpalania z kluczyka - przydatne zimą żeby podgrzać sobie auto zanim wyjdziemy z domu:)
~ms007
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Wystawiam najwyższą ocenę. Zarówno klimatyzacja jak i ogrzewanie działa bardzo szybko i efektywnie. Przydałby się climatronic - niestety jest to rzadkość w Mustangu V generacji.
~Łukasz J.
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Bardzo szybko nagrzewa się zimą. Klimatyzacja manualna (właściwie climatronic) - po serwisie zdaje się 6-7 stopni 'wywiewała' - wydajna bardzo.
~Leszek
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Ogrzewanie bardzo dobre. Klima działa- niestety nie mam klimatronika. Chłodzenie bez klimy: w kategorii Silnik
~artur_stępień
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
Klimatyzacja w standardzie. Grzeje, chłodzi. Najbardziej brakuje climatronic'a ale za V8 to mała cena
~czlowiek
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
KLIMA REWELACJA Super chlodzi . i przy tej mocy silnika tak jak by wcale nie byla wlaczona .
~ass
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Super. Odparowanie czy odmrożenie szyb to moment, w upalne dni nie ma potrzeby rozkręcać klimy na maksa.
~cezar
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
żadnych kłopotów ani zimą z grzaniem ani latem z chłodzeniem. Klimatyzacja reaguje szybko i bez zarzutów.
Ford Mustang V Coupe