Lista ocen Ford Orion III (47) - Ergonomia

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rgierek@wp.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
Wszystko jak trzeba wygodnie i w zasięgu ręki, nisko umieszczona pokrywa bagażnika ułatwia załadunek. Bagażnik jest wysoki i bardzo pojemny tak naprawdę nie widzałem bardziej praktycznego bagażnika. Łatwo zajmuje się miejsca w kabinie. Jedyny kamyczek to połowicznie rozwiązane dzielenie tyknej kanapy oparcie dzielone 2/3 ale siedzisko nie
~DBX1988
Sedan 1.4 71KM 52kW
wszystko jest na swoim miejscu lecz przełącznik od świateł mgielnych i ogrzewania tylnej szyby przy moim wzroście 187 cm są niewidoczne przysłania je koło kierownicy wiec nie widać czy sa włączone czy nie
~OrionSpeed
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Wszystko w zasięgu ręki! Choć w starszym Orionie miałem elektrykę szyb na drzwiach i to było lepsze rozwiązanie ale pomiędzy fotelami też jest dobrze. Kwestia przyzwyczajenia.
~Kajteknr1
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
awaryjne w głupim miejscu, przyciski el. szyb przy skrzyni biegów wymagają przyzwyczajenia ale to dużo leprze miejsce niż w drzwiach, radio pod ręką,
~Krzysiek
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
bagażnik-dwa wózki dziecinne pokaźnych rozmiarów, miejsca dla kierowcy i pasażerów dużo (pod warunkiem wzrostu poniżej 190 cm)
~dmitroca@wp.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
własciwie wszystko pod ręką, zmieniłbym jedynie położenie przycisków do szyb...wydaje mi się ze w drzwiach byłoby praktyczniejsze
~orion16v1@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Może i pusto,ale kierowca jest tymsamym skupiony na jeżdzie,gadżety nie każdemu się podobają.
~qubus91
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
wszystko cacy, dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. wygodne fotele, strasznie twarde plastiki.
~Kosiar de Yablos
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
do pracy jeżdząc nim wydaje mniej niz na bile autobusowy,dzęki tem u czuje sie wolny .
~Krzysiek z lodzi
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
schowki sa dobrze trzymaja duperele nie jest najgorzej ani nie najlepiej mi wszystkiego wystarcza:)