Lista ocen Ford Orion III (72) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~góral
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Czasami przy deszczu nagle zaczyna mi parować szyba, ale dmuchawa po zwiekszeniu obrotów radzi sobie z tym problemem. Szybko się nagrzewa gdy chce się miec ciepło a i w lecie wentylacja działa bez zastrzeżeń.
~FIxu
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Pokrętł zminy możliwości nawiewu praktycznie dla mnie nic nie zmieni. Włączając nawiew na szybe, równie mocno wieje na środku deski. to chyba jedyna rzecz z której nie jestem zadowolony.
~OrionSpeed
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Ogrzewanie bardzo dobre.Jak na diesla szybko sie nagrzewa wnętrze a wentylacja latem też jest dobra.Nawiew w lato na 2 i na ciałko i jakoś daje rade.
~didzejpawel@wp.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
Szybko cieplutko sie robi, a latem wystarczy jak się otworzy lewą szybkę i prawą szybkę plus otwarty na maxa szyberek. :D
~Kajteknr1
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
dmuchawa 1 bieg niedziała, też standartowa usterka.. czasem sypnie lisciami, szybko sie nagrzewa to + , ale tak jakoś.. są leprze :)
~dmitroca@wp.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
u mnie rozgrzewa się trochę dłużej niż u poprzedników (pisali 1-2 minuty), ale może dlatego że ostrą zimę mamy :)
~vortigon@o2.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Wystarczy przejechać 1 km i ogrzewanie zaczyna działać. Po 5 jest już pełni nagrzany.
~Krzysiek z lodzi
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
ogrzewanie rewelacja!! dasz na maxa to powietrze przy dlugim trzymaniu reki przy nawiewie poprostu parzy!!
~lesio
Sedan 1.4 71KM 52kW
przy braku klimatyzacji i ciemnej tapicerce trudno podczas upałów przewietrzyć wnętrze
~janusz M
Sedan 1.4 71KM 52kW
dobre /aczkolwiek zimą mogloby ogrzewanie szybciej dzialac, latem zimny nawiew bez zarzutu.