Lista ocen Ford Probe I (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Coupe 2.2 110KM 81kW
nie jest to nowe auto ale mimo to co jakiś czas coś. Wycieraczki fajnie działały (chowają sie po wyłączeniu) padło to po miesiącu uzywania. Potem padły całkiem. Troszkę przecieka uszczelka pod pokrywą zaworów, wogóle jakieś drobne wycieki co jakis czas. Ładowanie padło po 4 miesiącach (regulator napiecia 120 zł) Ogólnie elektryka płata figle, coś nie działa a za chwile jest OK. Dość skomplikowane rozwiązania to utrudnia szybkie naprawy....
~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
u mnie sie niewiele psuje. Padły pasy automatyczne- szyna sie wyszczerbiła czy coś. Po prostu odłączyłem i mam ręczne- też sie da tego tak używać. I po 12 latach jak posiadam auto, siadł spryskiwacz tylnej szyby ale bez tego jakoś mogę żyć. Warto samemu raz do roku przejrzeć mechanizm podnoszenia świateł i go przesmarować przed i po zimie.
~wacek
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Jak na auto które ma ponad 20 lat to jest doskonale. Elektronika nie szwankuje wszak fen ford to jest Mazda i to w najlepszym wydaniu czyli model GD. Miałem klika probe , przejechałem nimi sporo kilometrów i żaden mnie w trasie nie zawiódł.
~marprob@poczta.wp.pl
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
zagladac czasami do kola zapasowego-jezeli pojawi sie woda to przeciekaja uszczelki tylnich swiatel,praktycznie niedostepne(tylko wkomplecie z lampami),mozna dorobic z mikrogumy(nie uszczelniac silikonem!!),kontrolowac oslony przegubow
~Drzymek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Jak się psują to rzeczy typu cieknące uszczelki, jakiś zaworek się zapiecze itp. Każda awaria tego typy była jeszcze tego samego dnia naprawiona:) Samochód nigdy mi jeszcze nie stanął na trasie i nie odmówił posłuszeństwa!
~Kulfon
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
A to kierunek, a to szyba, a to lusterka, a to falujące obroty. Nigdy nie stanął... Zawsz dojechał i wrócił. Samochód ma dużo elektryki więc ma co się psuć ( W końcu 15 lat już mnieło).
~Filip Przybecki fprzybecki@sylaba.poznan.pl
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Poza automatycznymi pasami tylko leje paliwo i wymieniam oleje... Mialem tez klopoty z klima ale to przez poprzednich wlascicieli. Szybko zuzywaja sie tez przeguby
~Jurgen
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
mechanizm podnoszenia szyb-wolny kapryśny linki wypadające z mocowań.problem ze światłem cofania,nie działa pas automatyczny analogiczne problemy z linka
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Elektryka się psuje i to dość mocno. Na policjantach czasem mi wycieraczki same się włączają. Elektryka to minus w tym aucie.
Dziennik kosztów dla Ford Probe I
11,9
~FilipS
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Duperelki w stylu tu dioda się nie pali, tam coś w tapicerce trzeszczy raz po raz... Innych drobiazgów u siebie nie zauważyłem.