Lista ocen Ford Puma (62) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~marcelinho
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Posiadam ten samochód od prawie czterech miesięcy i jakby nie patrzeć kupiłem go od razu na bardzo trudne warunki... Śnieg, mróz do -14 stopni w nocy a spisuje się naprawdę rewelacyjnie. Jak narazie, odpukać, nic przy nim nie robiłem. Silnik chodzi równiutko i bez zarzutu odpala na dotyk. Elektryka super!
~Marek191
Ford Puma II
Crossover 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Wszystko dziala, spasowanie na wysokim poziomie, brak widocznych niedorobek, jedynie delikatnie skrzypia uchwyty przednich drzwi przy sciskaniu( wiele osob w czasie recenzji to potwierdza). Zero problemow, ale co sie spodziewac przy miesiacu uzywania i 2 tys km dopiero.
~Toamasz
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Dziesięcioletnie auto o przebiegu prawie 200 tys km. Co tu pisać? Musi czasem coś wyskoczyć. Co ja robiłem? Klakson, hamulec ręczny, wycieraczki, termostat, gumowe przewody od chłodnicy.
~Dominikk
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Frajda z jazdy ogromna jeśli się znajdzie płaski kawałek asfaltu. Precyzyjny układ kierowniczy, twarde zawieszenie, niskie opony, mała waga i stosunkowo duża moc tworzą piękną charakterystykę jazdy.
~tamas
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
parujace przednie lampy, tylne sie rozklejaja, uszczelka gorna szyby sie podwija, wsteczny nie wchodzi, wybijaja sie bardzo szybko tuleje na przodzie i tyle, hamulce podatne na fading
~olcha
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Elektryka, u mnie podświetlenie przycisków czasem nie działa (na konsoli, do regulacji nawiewów), oraz nawaliło sterowanie elektryczne lusterkami \"góra-dół\"
~JBJ
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Dwa drobiazgi, które mnie denerwowały (już usunięte) to spadająca tylna półka oraz zaparowanie reflektorów (niby nic takiego ale mnie denerwowało)
~Krzysiek
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Wymianiałem akumulator, pasek rozrządu, tarcze hamulcowe, filtr klimatyzacji, tłumik, czyli nic pozatym co miało sie prawo zużyć, więc daję 5
~ejsi@yahoo.com
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
jest kilka drobaizgow ale nie ma nadd czym sie rozczulac. autko ogolnie jest OK i polecam wszyskim ktorzy zastanawiaja sie nad jego kupnem
~Puma
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Jedyne co to zegarek cyfrowy się zepsuł (nie wyświetlają się wszystkie kreski, ale to jest drobiazg i nie odejmuje punktów - kosztuje 70zł)
Ford Puma