Lista ocen Ford Puma (55) - Bezawaryjność (poważne usterki)

~street
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Mimo konkretnej eksploatacji właściwie brak.Nigdy nie odmówił posłuszeństwa czy współpracy nawet w ciężkich warunkach (nasze drogi:) albo zima w alpach)Byliśmy we Włoszech;w Austrii w zeszłym roku, po drodze na autobanie wszystko ok. potem w górach przy -17 odpalał bez problemu i dawał rade na łańcuchach(pierwszą inwestycją po zakupie była kontrola i wymiana kabli wysokiego napięcia - w końcu to Ford:))
~JBJ
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Od roku posiadania nic. Aczkolwiek sporo samochodów na rynku jest zajechanych - więc trzeba uwazać - kupić trupa i narzekać, że to złom to nie sztuka... Jeśli chodzi o ceny części - większość przejęta z fiesty (silnik to inna konstrukcja), więc cenowo nie powalają.
~Czołg
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Amortyzatory, przednie zawieszenie, sprzęgło (nadpalone przez mojego brata), uszczelka pokrywy zaworów, gumowy przewód od chlodzenia (moja wina - związałem niepotrzebnie 2 i sie przetarł jeden z nich...), łożysko tylnego koła i cylinderek hamulca, linka hamulca ręcznego
~Marzena
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
mam pytanie..mam ten samochod ale nie wiem jaki oloej powinnam do niego wlac nie wiem jaki byl poprzednio? JUZ PRAWIE MI SIE KONCZY >>BOJE SIE ZATRZEC SILNIK>>JESLI KTOS MOZE TO POMOZCIE MI>>>JAKI OLEJ???jestem kobieta i nie za bardzo sie na tym znam...
~dr.Killer
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Sprzęgło i hamulce to największy mankamentem a auto, w granicach 150 tyś km sypie się już praktycznie wszystko poza samym silnikiem jeśli był zadbany, przekładnia kierownicza, pompy to standard...
~Szczepan
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Brak poważnych usterek (3 lata użytkowania). Jeśli potrafisz jeździć, to komentarze w stylu: przeniesione podwozie z fiesty nie wytrzymuje, nie będą Cię dotyczyć.
~jasiuu86
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
w sumie nic powaznego sie nie zepsulo standardowe rzaeczy ktore trzeba wymienic po jakims czasie tlumik klocki guma na przegubie.. troszke rdza tylnie nadkole bierze
~Dominikk
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Układ kierowniczy za słaby na polskie warunki - wymieniłem już dwa razy amortyzatory i drążki. Felgi [alu. 15] pare razy prostowałem. Raz poszedł mi przewód od płynu chłodzącego.
~D Z I Q S
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
jeszcze nieodnotowałem poza wypadkiem który pochłoną mi 4 tyś.!kto to widział : lampa przednia 1500zł :/ vivat SZROTY bo inaczej pewnie 10tyś musiałbym wyłóżyć..

Usterki Ford Puma

Ford Puma – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marta Stefankowska
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Układ wspomagania kierownicy do regeneracji,hamulce beznadzieja,łączniki stalowe do wymiany,łozyska do wymiany we wszystkich kołach i nagminna regulacja zaworów
Ford Puma