Lista ocen Ford Puma (70) - Układ jezdny

~Krzysiek
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
ASR się przydaje, świetnie trzyma sie drogi, ale jak droga jest dziurawa to chciało by sie mieć miekkie zawieszenie
~aarhus01@poczta.onet.pl
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
po 5-ciu latach jazdy na naszych drogach jest co wymieniać. Jesli bedziemy stosowac nie oryginalne zamienniki to efekty będą marne!
~Maniolo
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Delikatne luzy, ale sztywne zawieszenie i lubi bardzo ciasne zakręty!!!!!!!!!!!! Ona to lubi :D
~Jedras
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Świetnie się prowadzi, wchodzenie w zakręty to sama przyjemność. Dobrze trzyma się drogi.
~marcelinho
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Autko znakomicie trzyma się drogi. Przy 220km/h nie czułem bicia w kierownicy ani \"lekkiego kółka\" .
~Patryk
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
klei sie jak malo co, ale twardo na co dzien, tym bardziej na super niskim profilu oponek
~dr.Killer
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Trochę za wysokie jak na auto co ma tak szybko jeździć zwłaszcza tył w wersji prze liftingiem jak w hamarze
~wilu136@interia.pl
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Po gladkech autostradach rewelacja, jednak po naszych wspanialych kocich lbach jest roche za twardo.
~adrian24
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
jak to autko sie drogi trzyma na seryjnym zawieszenie tego zaden kierownik Tigry czy Golfa nie zrozumie

Usterki Ford Puma

Ford Puma – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marta Stefankowska
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
moi koledzy mowia ze baliby sie wyjechac nim na autostrade.podobno ze cos go wozi czy cos.
Ford Puma