Lista ocen Ford Ranger IV Pickup (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szomerenek@wp.pl
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Z ergonomią jest dość dobrze. Denerwujący jest włącznik świateł przeciwmgielnych jako dodatkowy pierścień przy dźwigience kierunkowskazów. Podobnie jest z pierścieniem regulacji czasowych wycieraczek - nie jest płynny tylko bodajże czteropozycyjny. Malutkie guziki włączania klimy i ogrzewania tylnej szyby trudno trafić bez odrywania wzroku od drogi - raz mało nie spowodowałem przez to wypadku :( Poza tym wszystko super. Czytelne i ładne...
~xXx
Pickup 4.0 207KM 152kW
Dobra, ceny części używanych dużo mniejsze, patrząc na podobne auta np. Japońskie. Dostępność części dobra, większość części eksploatacyjnych zamawiam w inter carsie. Części blacharki tylko na zamówienie ze stanów, ale z cena nie ma tragedii
~qba70
Pickup 2.5 120KM 88kW
bez sensu..te portale nie podaja mojego modelu XLT Limited Edition rocznik 2005 tu jak w jachcie...mam trojke dzieci w wieku 17-20 lat i nie nazekaja...owszem mercedes to nie jest..ale mercedes nie zabierze tylu bagarzy co ja!
~zadowolony
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
W kabinie wszystko "pod ręką", na swoim miejscu! Zastrzeżenia: - brak sterowania z kierownicy radiem :(. - regulacja kierownicy w jednej płaszczyźnie. - brak informacji ilości paliwa oraz średnim spalaniu.
~Misiaczek
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Fotele przednie wyprofilowane, tył dla 2 osób ok w 5 na krótkie trasy mże byc, trochę trzesię na nierównościach i bez obciązenia oczywiście na tyle.
~JOJOP@BY.HOME.PL
Pickup 2.5 4x4 143KM 105kW
SUPER CZUJNKI PRZECHYŁU ITP MIEJSCA FULL Z PRZODU TYŁ OK DZIECI JUŻ I TAK Z NAMI NIE JEŻDZĄ ...super paka -zabudowa itp..
~kabum
Pickup 2.5 4x4 143KM 105kW
słabo za sterczacą z boku drążka biegów manetkę do biegów terenowych, która non stop uderza w kolano.
~skorsky@gazeta.pl
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Żadnych udziwnień - po prostu przyciski. System \"zerojedynkowy\" chcesz - wciskach, nie chcesz - wciskasz.
~Roman Jurcak
Pickup 2.5 4x4 143KM 105kW
Rozważałem różne pickupy, prostota i brak bajerów mnie przekonała do Rangera. Wszystko na swoim miejscu.
Dziennik kosztów dla Ford Ranger IV Pickup
~BruceLee
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
wszystko pdo rekach na maisto dobry bo wezszy od navary podobiedo mitsu u hiluxa
Ford Ranger IV Pickup