Lista ocen Ford Ranger IV Pickup (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr B
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Na razie nie ma problemu ale to samochód 3 letni z 40 tysięcznym przebiegiem oprócz OGROMNYCH problemów z blacharką...Samochód po roku zaczął gnić. Zaczęło się od tylnej klapy którą pomalowali mi na ostatnim przeglądzie a to nie koniec. Samochód z października 2008 a w maju 2011 mam rdze na drzwiach ( dól i koło szyb), wychodzi na bokach burty. Jest to ogromny minus i aż dziw mnie bierze że samochód za tyle kasy gnije tak szybko
~kabum
Pickup 2.5 4x4 143KM 105kW
Poważne i bardzo kosztowne naprawy. Rdza pojawiająca się dosłownie wszędzie. samochód praktycznie nie do uzytku w czasie silnych mrozów , mimo depresatorów, zimowych filtrów odmawia działania, pół biedy jeśli rano, gorzej, jak w drodze.
~Misiaczek
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Przetarł się przewód EGR, nie było w polsce musieli sprowadzic, Wskazane sprawdzanie wyważenia i zbieżności po każdych 20 tys. Opony rewelacja przy przebiegu 40 tys zamiana przód tył. W tej chwili przy 54 tys oceniam zywotnośc na 80 tysięcykm.
~qba70
Pickup 2.5 120KM 88kW
bez sensu..te portale nie podaja mojego modelu XLT Limited Edition po pieciu latach i 120 tys km w koncu sie zepsul...zaciol sie przycisk opuszczania szyb pasazera....tzn dziala ino trza go docisnac...
~Roman Jurcak
Pickup 2.5 4x4 143KM 105kW
Uciekł mi olej z prawego tylnego amortyzatora, po mimo, że wtedy obciążałem pakę max. 650 kg. W serwisie mi chcieli wmówić, że go przeładowałem! Nie mniej, wymienili na gwarancji.
~Misiaczek
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Wspomniany ERG, klocki i tarcze nadal orginalne przy 90tys km! Drogi serwis średnio po 10-15% rabacie przegląd co 20tys km kosztuje około 1200-1300.-Pln
~szomerenek@wp.pl
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Mając na uwadze że to Mazda ze znaczkiem Forda powinno być nieźle. Trochę obaw o fordowski silnik.
~xXx
Pickup 4.0 207KM 152kW
Jak na razie obyło się bez większych napraw. Podstawowe zabiei.
~data@piasta.pl
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
Zamarza w zimie . Potrafi marznąc podczas jazdy i gasnąć pośrodku jezdni .

Usterki Ford Ranger IV

Ford Ranger IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hator
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
RDZEWIEJE ! RDZEWIEJE ! RDZEWIEJE! nowe auto i taka masakra!
Ford Ranger IV Pickup