Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Szczerze polecam choć następnym razem wybrałbym manualną skrzynię . Wygodny i pakowny nie brak mu mocy na normalną jazdę dobre oświetlenie czy jakość szczegółów pokazują że można mieć wygodnego i komfortowego vana.
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ogólnie jest to naprawdę udany produkt Forda, póki co jest niezawodny i jestem naprawdę zadowolony. Jednakowoż za te pieniądze Ford mógłby postarać się o lepsze wykończenie - ponieważ niektóre elementy są po prostu żenujące...
~Paweł
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
To drugi S-Max w posiadaniu (pierwszy 2007 r). Samochód porządny, wszechstronny i ładny. Jak wszędzie mogą sie zdarzyć mniejsze lub większe wpadki ale biorąc pod uwagę całokształt to nie ma lepszego auta w tej klasie i cenie.
~Grzesfire
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Samochód sprawdza się jako auto rodzinne. Używam go przeważnie w trasie, ze średnim lub dużym obciążeniem. Bardzo wygodny i komfortowy w trasie. Mam 5 foteli więc przestrzeń bagażnika pozwala na wiele.
~stalot
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Gdyby nie te usterki w 2,5 letnim samochodzie mógłbym mieć tylko żal do siebie że może trzeba było wziąć jednak 163 KM i resztę bym przeżył biorąc pod uwagę cenę zakupu i wyposażenia auta, ale te awarie.....
~klew1202
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Świetny, rodzinny samochód dla 5 osób, ogromny bagażnik, przez 6 lat żadnej awarii, idealny na dalekie wyprawy, oszczędny, bez problemu przyspiesza, polecam każdemu
~Robert
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
To mój 3 s-Max.tzn. ze warto.prawie ideał gdybyb miał 4x4. Idealny na trasy. Dla dużej rodziny i dla aktywnych ludzi. Wróżę rowery narty sprzęt do nurkowania. Polecam
~MietasM
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Duże przestronne auto z wielkim bagażnikiem i doskonałym układem jezdnym. Bardzo dobre wyciszenie wnętrza i doskonałe (jak na VANa) prowadzenie. Nieco gorzej z niezawodnością.
~Kamil
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Powiem tak jako auto praktycznie nowe jak na 105 tys zł przy zakupie nowego bardzo interesująca dobra propozycja ja jestem pod wrażeniem i mogę z czystym sumieniem polecić
Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van Facelifting
7,9
~Jacek
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Świetny i ekonomiczny pojazd dla ludzi z nieco większa rodziną (2+3)Zwłaszcza że można zrobić 2+5. Nie za duży na co dzień i wystarczająco duży na rodzinne wypady.
Ford S-Max I Van Facelifting