Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback (62) - Widoczność

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DOLAR
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
mam wersje liftback to jeszcze nie jest żle bo w sedanie to troche gorzej by było, niezbyt wyczuwam prawą stronę samochodu nigdy nie wiem czy jade blisko krawężnika czy nie. Ale przód łatwo wyczuć.
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Doskonala, nawet jak sie ma przyciemnione tylne szyby. Jedyne, do czego musialem sie przyzwyczaic, to oddalajace prawe lusterko wsteczne.
~cin 20
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Siedzi się jak w akwarium, wszystko widać. No tylko troche problemy z widocznością do tyłu,ale jak sie ktoś przyzwyczaji to da się jeżdzić.
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Mimo tak wielkich rozmiarow widocznosc w normie, dobrze, ze fotel kierowcy mozna podniesc wyzej bo bym nic nie widzial, mimo mojego wzrostu 183 cm ;)
~Rumpel_PL
Hatchback 2.4 i KAT 125KM 92kW
5 metrowy liftback, a ja parkuje na centymetry. Świetna widocznośc, w każą stronę. Z mankamentow - duże martwe pole w lusterkach.
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
mimo szerokich słupków dobra, ze względu na wielkość cofanie najlepiej opanować na lusterka, przez 9 lat nauczyłem się co do cm
~Marek Jędrkowiak
Hatchback 2.0 105KM 77kW
trochę niedopracowane lusterka w sierce starej przy cofaniu była lepsza widoczność ale można się przyzwyczaic i końcu to duża fura
~YaccoS
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Sedan jest dość długi, trzeba brać poprawkę na jego gabaryty. Kwestia przyzwyczajenia i wprawy. Bardzo dobry promień skrętu.
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
widoczność jest bardzo dobra, przy parkowaniu nawet w ciasnych miejscach czy to przodem czy tyłem nie ma problemów
~BULAŚ
Hatchback 2.0 105KM 77kW
odrobinę do przodu po sksosie zasłaniają przednie słupki przynajmniej jak ktoś jeżdzi w pozycji wygodnej- głowa obok środkowego słupka
Ford Scorpio I Hatchback