Oceny Ford Scorpio I Kombi 2.0 i 120KM 88kW 1991-1994

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Scorpio I Kombi 2.0 i 120KM 88kW 1991-1994

~Zysio, tomek_zysko@interia.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Moim zdaniem - niezle baaardzo duze auto za niezbyt wielkie pieniadze. Komfort jazdy niesamowity, ilosc miejsca po prostu powala :-) Silnik - 2,9 to to nie jest ;-) ale i tak sobie niezle daje rade z autem ktore wazy okolo 1400 kg. Jest elastyczny, a 11 l LPG/100 km w cyklu mieszanym jest wg mnie ok. Jak na razie nie ma powaznych przypadlosci i oby tak dalej!
~AKK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Autko naprawdę przyjemne. Trochę za miękkie jak na mój gust, ale da się wytrzymać. Najsłabszym elementem jest silnik i progi wraz z błotnikami. Zrobiłem nim coś ok. 100000 i byłoby dobrze gdyby nie jeden maluch z pannami w środku, hamujący po wyjechaniu z podporządkowanej na środku skrzyżowania. Uszkodzenie nie mające wpływu na dalsze użytkowanie (rama etc.), dyć to jak spotkanie czołgu z rowerem, ale dzieki temu kapitalkę blach mam za 5 paczek.
~marcin t
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Mnie się bardzo dobrze jeździ tym autem. Pewnie mogłoby być lepiej. Przywiozłem toto sobie z zachodu bo u nas nie można było kupić kombi.
4,1
~SADEK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
wielka gabaryna -bez większych problemów eksploatacyjnych ale uwaga przy zakupie zły zakup zemsci się na portfelu
~yo wpożo men
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
za te pieniądze ... - praktuycznie w cenie poloneza mam super auto
~loban
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Biorąc pod uwagę cenę auta to jest doskonale. Auto jest niedoceniane. Opinie psuje mu duża ilość modeli z przebiegiem ponad 300 tysięcy z kręconymi licznikami na 160 tys.
~scorpio2.0
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Jak niżej. Uważam ,że jest to nie doceniane auto. Ten pozna jego prawdziwą wartość kto nim pojeździ. Niech się kryją stare zdezelowane wozy drabiniaste np: VW Passaty, Ople Vectry, Omegi
~Arek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Sedan ciemno-szary metallic po 11 latach nadal wyglada bardzo atrakcyjnie! jest wielki, wygodny i swietnie sie nim jezdzi!
~ireneusz
3,1
~Adaś
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
witam.Kupiłem sobie Scorpio 2l DOHC na gazie jakieś 6 miesięcy temu i do tamtego czasu byłem pod wrażeniem tego niesamowitego samochodu jednak do czasu. Od jakiegoś czasu mam problem z jego zapalaniem i z wonlymi obrotami.Czy ktoś mi może podać tego przyczynę??Mój email bliste@op.pl (Silnik)
Ford Scorpio I Kombi