Oceny Ford Scorpio I Sedan

Ford Scorpio I Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Scorpio I Sedan

~Adrianus
Sedan 2.9 i 145KM 107kW
Rocznik 93,manual. Mam go od pol roku (wczesniej mialem 2.0 89) Musze przyznac ze to niesamowity wymiatacz. Mam zepsuty jeden gar wiec mam teraz V5:] i na gazie. Bez jednego gara i na gazie jechalem nim na autostradzie 220km/h.20min jechal z Krakowa do Katowic Az sie boje go sprawdzic jak wroci od mechanika. A to wycie szesciu garow prz przyspieszaniu..ehh NIESAMOWITE WRAZENIA. Odpukac ale nie psuje sie wogole.Na trasie wychodzi mi taniej niz...
~totosty@tlen.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Pozytywne opinia z jazdy, dużo nie wydałem na czesci, co roku tylko zmieniam filtry, świece, olej, jak na razie jestem bardzo zadowolony z samochodu. Inne 20 letnie auto juz by było na szrocie a ja nadal nim bzykam wszędzie
~MCold
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Lubię to auto, chociaż czasami wymaga sporo cierpliwości. No i niestety przy -25 stopniach C nie pali, no ale to w końcu diesel. Za to komfort jazdy niesamowity, chociaż tylny napęd w zimie wymaga przyzwyczajenia się. Idealny na długie trasy. Świetne nagłośnienie, wygodne wyprofilowane fotele. Prowadzi się naprawdę lekko i przyjemnie, a jak trzeba depnąć to i depta sie (chociaż dynamika jazdy to 3 i 4 bieg, na dwójce i na piątce tak umiarkowanie)
~KRIS
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
JEŻDZIŁEM RÓŻNYMI AUTAMI STARSZYMI, NOWSZYMI MNIEJSZYMI I WIĘKRZYMI ALE JAKOŚ SKORUPA NAJLEPIEJ MI LEŻY.JAK KTOŚ JUŻ NIM JEŻDZI TO CIĘŻKO SIĘ PRZESIĄŚC DO INNEGO.NASTĘPNA TEZ BĘDZIE SKORUPA TYLE ŻE MŁODSZA I Z WIĘKRZYM SILNIKIEM.
~apollo444@tlen.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo duży samochód - za te pieniądze nie ma nic bardziej komfortowego. Duża moc - nie ma problemów jeśli ktoś lubi dynamiczną jazdę. Niepowtarzalny styl i prezencja samochodu ( mam typową limuzynę z bagaznikiem ) to też ogromna zaleta. Bardzo bezpieczny - trzyma się drogi jak doklejony. Chcę sprzedać (12.900,- kom. 606414187 ), bo poluję na nowszego dużego Forda - Mondeo. Aż żal oddawać w obce ręce ...
~prze-moll@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Zakochałem sie w tym aucie od razu! Duże , niezawodne, świetnie trzyma sie drogi, szybkie, spala nic wiecej co auta dwulitrowe, komfort i ilość miejsca porownywalne z S- klasą!!! dwa wałki rozrządu, hydrauliczne popyhacze tłoków, niezależne zawieszenie, ABS, elektryka, komputer, wielki bagażnik, 115 koni, krążownik!!! Za te pieniądze?! WARTO!!!

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Playandwin24
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo ładne autko, klasyk, jakby nie rdza to ideał... Ale zrobić blachę, naprawić niedociągnięcia i cieszyć się autkiem!
~playandwin24
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Fajne autko i innego nie chce!!!! Chociaż to nie ideał ; )
~schecter
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jestem zadowolony z niego ale juz nastepnych 400 000km nie pojedzie.
~mnietolotto
Sedan 2.9 i 145KM 107kW
Auto bardzo wygodne, świetny dźwięk silnika,tanie części,komfortowe wyprzedzanie. Niezawodny krążownik za śmieszne pieniądze.
Ford Scorpio I Sedan