Lista ocen Ford Scorpio II (110) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daniel.kurcz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
cicho ....jadać z synem który śpi mogę spokojnie sypac 140 160 ...jak jest dobra droga...i nic cisza w korku czasami kukam na obrotomierz bo nie słyszę silnika
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Komfort w takim aucie powinien być lepszy... zadowoleni mogą być Ci którzy przesiadają się z kilkunasto letnich polonezów i innych śmietników. W BMW z lat 85/92 jest dużo lepiej
~grzegorz06@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Znakomite. Nareszcie można rozmawiac bez wysilania głosu przy szybszej jeździe jak w większości samochodówtej klasy. Przy jeżdzie ponad 150 km/h jedynie szum powietrza.
~Tommi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
wystarczająco dobrze wyciszony tylko na wysokich obrotach troche słychać silnik, samo tłumienie dźwięku nierówności na wysokim poziomie
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
bardzo dobre.nie znajac samochodu,kiedy przy ruszaniu by ci zgasl to nawet nie zauwazysz.widzisz kontrolki swiecace to znaczy ze zgasl:)
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Silnik zaczyna być słyszalny od 140km/h czyli od 2650 obr/min, pęd powietrza nie wydaje uciążliwych hałasów nawet przy dużych prędkościach.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo cichy samochód - nawet przy 110 km/h w moim egzemplarzu jest baardzo cicho - można spokojnie rozmawiać szeptem.
~Przekonany ze ten ford jest g.wart
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Zdecydowanie ciszej w Passacie (1999): Wygłuszenie średnie. Silnik przenosi drgania na drążek zmiany biegów i deskę rozdzielczą.
~marian wolski
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
nic nie słychać, ani stuków, ani skrzypienia, ani wiatru, przy prędkościach maksymalnych tylko piękne brzmienie silnika

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kayoypunk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ciezko powiedziec bo caly czas mam problemy z silnikiem i jeszcze nie wiem jak bedzie wyciszony jak bedzie chodzil poprawnie