Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (79) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Jak w każdym ,starszym aucie- bez większych zastrzeżeń. Jeśli ktoś dbał o auto to napewno bardzo długo nim będzie się cieszył! Niestety ma swoje mankamenty jak często korodujące skrzynki elektryczne i wiązki główne.
~irytator@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
W ciągu 2 lat poza wspomnianą awarią silnika i chłodnicy wymieniłem pompę wody,regulator napięcia,pasek wieloklinowy i samoregulator napięcia linki sprzęgła (przyczyna oczywista-zużycie).Na wymienione rzeczy wydałem ok. 450 zł
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
mnie sie akurat nic BARDZO powazne nie zdarzylo, ale...: - zdarza sie ze skrzynia odmawia posluszenstwa(glownie przez katowanie i zla ekslpoatacje) - przednie wahacze (polskie drogi...)
~karol kkr
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
jw, duzo problemów z elektryką, przegnite kable i tym podobne zjawiska, ciagle coś nie działa lub samo się włacza, wiązek jest kilka a regeneracja ich bardzo droga
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Silnik pękła głowica... skrzynia 2 bieg wywalony po 200000!!! sworznie wachaczy do wymiany tylko z całym wahaczem ok 500zł amortyzatory 550 za sztukę!!! i to nie w serwisie FORDA!!!
~ Scooby PL
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
po wymianie sworzni wahaczy pękł cały wahacz a następnie posypał się układ kierowniczy więc mialem do wymiany wahacz i listwe od wspomagania
~Elektrik
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Wszystko może się zdarzyć szczególnie w instalacji elektrycznej która jest najsłabszym punktem tego auta, jak również rozrząd (wada fabryczna)
~Radek 35
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
silnik jak pisalem padl,olej zapchal uklad chlodzenia,objawem byl nagly brak ogrzewania,po reanimacji dojechalem do domu,szukam silnika
~Mat
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Poważniejsze usterki np. nagrzewnica lub głowice ale to zależy od egzemplarza niektóre się wogóle nie psują a niektóre tak
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II Sedan
13,7
~daniel.kurcz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
nie mam problemu z tym ze nie dojadę do celu jak jest wszystko sprawne jadę nawet nad morze w week i z powrotem i jest oki
Ford Scorpio II Sedan