Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (79) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Muszę przyznać, że jest to najlepszy układ jezdny jaki miałem dotychczas okazję testować biorąc jako kryterium oceny komfort i prowadzenie pojazdu na naszych drogach.
~Tommi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
niesamowity komfort rodem z mercedesa ten samochód poprostu płynie po drodzie nie czuje sie dziur ani nierówności nie jechałem wygodniejszym autem
~daniel.kurcz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
napęd na tył ...manual ...i 155 koni wszystko jasne jak chce zamielic dupa...robię to tak samo dobrze i widowiskowo jak bmw 5...z całym szacunkiem do bmw
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Wielka masa i super układ jezdny! Auto mimo wagi i lat naprawdę podczas pokonywania zakrętów,ostrego hamowania w zakręcie rewelacyjnie się prowadzi.
~marian wolski
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
zawieszenie wersji cosworth jest twardsze i niższe, stabilizatory sztywniejsze, hamulce mocniejsze-jest super, wytrzymałość elementów zawieszenia jest ogromna
~zbigu (zpisarski@poczta.fm)
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
problemy z lozyskiem w tylnym prawym kole. wymienialem juz je chyba z 4-krotnie po ok 40 tys. km. Swietnie trzyma sie drogi na oponach R16/225/50
~tomi-ei
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
zawieszenie jest jak na limuzynę przystało bardzo wygodne , ale dla mnie troszeczkę za bardzo miękkie ale to kwestia gustu , wcześniej miałem samochód sportowy
~mark 40
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
twardo, sztywnie, ale i komfortowo, nie puka, zresztą jeszcze poza klockami nic nie wymieniałem, po prostu SUPER, a jeżdzę od początku w Polsce
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
na oponach niskoprofilowych samochodem buja jak starą łodzią!!! Czyć to nawet przejeżdzając po namalowanych pasach na jezdnii
~Dep
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przy jego ogromnej masie sprawuje sie doskonale. gdy tył zaczyna znościć łatwo go wyprowadzić. Po nierównościach "płynie".
Ford Scorpio II Sedan