Lista ocen Ford Sierra II (254) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KNECHT
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi, wspomaganie pracuje bezawaryjnie. Czasami na ostrzejszych zakrętach "zaśmieją" się opony ale to wynik zbyt szybkiej jazdy. Koła 15" 215/65 przód; 235/65 tył
~Daniel
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Bardzo ładnie się zachowuje na zakrętach nawet z dużymi prędkościami dobrze pokonuje zakręty. Moja wersja ma trochę utwardzone i obniżone zawieszenie. Świetnie się tym jeździ, jak Boga kocham.
~rokoski rokoski@wp.pl
Sedan 1.6 71KM 52kW
Mc Persony, przod wachacz ze stabilizatorem. Rozwiazanie sprawdzone w poprzednich fordach. Rozne SAM i przerobki wybieraja wlasnie model sierry do modyfikacji bardzo silna i dobrze zaprojektowana rama.
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Bardzo wytrzymały układ jezdny choć troszkę zbyt miękki. Przy niezbyt obciążonym samochodzie prowadzi się doskonale nawet po nierównej nawierzchni. Zapewnia wysoki komfort podróżowania.
~pestek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Dużo jezdziłem w różnych warunkach( i nie należę do przepisowych kierowców jeśli idzie o prędkość), żadnej nawet stłuczki auto jest bez wspomagania i z ABS i bardzo dobrze się prowadzi.
~Patryk szydercaaa@o2.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
zalezy jakie sa zalozona kola 205/50 r15 jakie ja mam nie sprawdzaja sie najlepiej na koleinach, jesli sa wezsze o wyzszym profilu samochod bardzo dobrze sie prowadzi. tylny naped moze dac duzo frajdy:)
~NeegerNH
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
miękkie zawieszenie ale przez to wygodny, jak na ilość przejechanych kilometrów nawet nie słychać zawieszenia, jest OK ale do sportowej jazdy sie nie nadaje, wspomaganie jest bardzo dobre
~Tomasz
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Świetny układ jezdny. Pomimo wspomagania bez problemu można było wyczuć samochód, a prowadzenie jest po prostu bajeczne. Przy wspomaganiu odkąd go kupiłem nie ubyło ani 1ml oleju.
~automaniaczek@o2.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Ogólnie bardzo dobrze się prowadzi, lecz zawieszenie mogło by być twardsze, nie bujało by tak na zakrętach i nie siadał by tak przy włożeniu czegoś cięższego do kufra.
~urbanek-r@wp.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
bardzo dobrze trzyma sie drogi ,nie sciąga nie buja poprostu płynie- ale sami wiecie że to wszystko zalezy jak dbamy o caly układ jezdny i odpowiedni dobór opon