Lista ocen Ford Sierra II (254) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr P.
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Wersja bez wspomagania-niestety. Sam uklad spoko, zawieszenie dosc miekkie, lekko kolyszace, na zakretach brak sztywnosci, ale nie ma co narzekac. Ogolnie swietnie.
~Morrigan
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
zawieszenie miękkie ale nie buja się za bardzo, świetnie trzyma się na zakrętach, a dzięki miękiemu zawieszeniu nie urywa głowy na wybojach naszych "cudownych" dróg.
~Jędrzej Pawlaczyk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
Prowadzi sie stabilnie, wspomaganie jest doskonale dostosowane, lecz zawieszenie jest za miękkie, przez co buja przy szybszym pokonywaniu łuków. No ale w końcu mamy komfort.
~sadychor
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Trudno ocenić na polskim kartoflisku, na znośnych nawierzchnia trzyma się podłoża bardzo mocno, w sytuacjach podbramkowych słyszymy ostrzeżenie w postaci pisku opon.
~Adam
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Świetne zawieszenie na nasze polskie drogi! W mojej Sierze posiadam oryginalne amortyzatory i spręzyny, jedynie nalezy pamiętać o wymianie gum na wachaczach.
~bobas
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
moja wersia ma nieco twardsze zawieszenie niz przy innych sierrkach,bylo takie gdy ja juz kupilem . prowadzi sie bardzo pewnie i nie przechyla na zakretach.
~F_Si
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo komfortowy-świetnie wybiera nierówności (gorzej-ale porównywalnie do Opla Omegi), przy tym na trasie bardzo dobrze "trzyma się" drogi.
~samurajpiotr
Sedan 1.6 71KM 52kW
zawieszenie bardzo dobre, moze to kwestia tego,ze te auto mialo bardzo malo przejechane, generalnie w moim przypadku zawieszenie swietne
~Bartek S
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
jak na swoje lata nie widze problemow ma lekkie luzy w kiedownicy ale nie przeszkadzaja one w jezdzie autko jak na swoje gabaryty trzyma sie drogi w zakretach

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~devylin
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
perfekt!!nie ma z przodu amortyzatorow i sprezyny polamane a prowadzi sie perfekcyjnie.ciekawe jak sie bedzie jezdzilo na sprawnym zawieszeniu??