Lista ocen Ford Sierra II (254) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Na nasze warunki zawieszenie jest za delikatne i za miękkie. Pięć osób + walizki i asfalt zdziera podłogę. Gumy na stabilizatorze słabe.
~:)
Sedan 1.6 75KM 55kW
dobrze trzyma się drogi, natomiast na sam koniec awaria zbieżności z przodu... wydana masa pieniędzy i brak poprawy... prawdopodobnie maglownica poszła...
~Lookas001
Kombi 1.6 75KM 55kW
Zarówno w tej jak i w jeszcze mojej starszej sierce problemy z zawieszeniem. Ale auto ogólnie dobrze trzyma się drogi. Bardzo dobry kąt skręcania.
~schwyntzu
Sedan 2.0 i 16V 116KM 85kW
Zawieszenie miekkie, komfortowe. Drogi trzyma się przeciętnie. Bardzo wygodny w trasy, ale ma skłonność do silnego przechylania na łukach i bujania.
~Łukasz Gdańsk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
wygodne miekkie zawieszenie(takie lubie).sprawdza siena naszych dziurach,pieknie prowadzi sie go w trasie.nic nie trzesie i bije jedzie prosto :)
~Guliver1978
Sedan 2.0 105KM 77kW
dobrze. Fajnie się czuje autko a taką ocenę daję dlatego, że nie mam w moim autku wspomagania które by się nieraz na parkingu przydało.
~Jakub Kociński
Hatchback 1.6 75KM 55kW
były problemy z przednim zawieszeniem ( wymienione wachacze i tuleje ) , troche niska ( o wszystko haczy ) i pływa przy dużych prędkościach
~modzian@interia.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
choc uklad kierowniczy mi szwankuje ale poza tym wspomaganie i trzymanie sie drogi bez problemowe!!!
~metalpriest.pl@gmail.com
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
W dobrze zachowanych egzemplarzach bez zarzutu, ale z biegiem czasu pojawiają się luzy i przekładnia lubi ciec.
~Mad.Max
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
bardzo lekki tyl mozna sie zdziwic na zakretach. W zimie koszmar z parkingu wyjezdzalem na raty (4 razy mnie wypychali)