Lista ocen Ford Sierra II (254) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WOŁEK
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
AUTO SUPER, PALI GAZU OKOŁO 10L/100KM. ZAKUPIŁEM SIERKE NA POCZĄTKU TEGO ROKU ROCZNIK 1992, 2.0L + LPG, SEDAN ZA 1900 ZŁ. AUTO REWELACJA DUŻE, WYGODNE I TANIE W EKSPLOATACJI, PALI NA DYG, NIE MAM Z NIĄ ŻADNYCH PROBLEMÓW. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ DUŻE, WYGODNE I TANIE AUTO
~Nixon4u
Hatchback 2.0 i 16V 115KM 85kW
Przyczepność na 5+, samochód trzyma sie drogi bardzo dobrze. Jedyne co w układzie jezdnym mnie dobija to glośno pracujący tylny most i przy prędkości powyżej 190 km/h samochód zaczyna drżeć przez niego. dopiero po przekroczeniu 210 km/h wszystko sie uspokaja.
~Sebastian
Sedan 2.0 105KM 77kW
moim zdaniem w bezwypadkowym egzemplarzu ( takim sie poruszam ) odpowiednio utrzymane i ustawione zawieszenie ( zbieżność ) pracuje fenomenalnie co pozwala na pokonanie zakretów z naprawde sporą prędkością ( nieosiągalną dla wielu obecnie produkowanych samochodów )
~Azbest
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Nie jest to najnowsza konstrukcja, jak dla mnie odrobinę za twarde zawieszenie, oczywiście jest to potrzebne, szczególnie przy tylnym napędzie, ale można by było deczko komfortu dorzucić. Bardzo dobry układ kierowniczy (jak to w fordach).
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Układ jezdny dość sztywny ,ale nie twardy.Przy większych prędkościach w zakrętach zachowuje się bardzo stabilnie nie powodując nieznośnych przechyłów bocznych.Przy jeżdzie po drogach asfaltowych zawieszenie bezusterkowe.Moja ocena układu jezdnego to mocne 4.
~rocky_Feller
Kombi 1.6 80KM 59kW
Zawieszenie \"kanapa\" Jedni to lubią inni nie. Przy oponach powyżej 185 lubi poszyszkowac po koleinach. Wymieniłem tylko wahacze przód i tylne amory na twardsze, bo kombi i butla LPG w zapasie. Brak wsp kier - troche trzeba pokręcić kołem.
~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Dobry daje tylko za to ze troche byt miekki i jeszcze sie nei przyzwyczailem. komfort za to rewelacyjny.Nic nie stuka w zawieszeniu. No i oczywiscie tylny naped :) jedyny sluszny...Rewelacja, nawet moja dziewczyna polubila jazde bokami :)
~ColtRider
Sedan 1.6 71KM 52kW
Brak wspomagania w samochodzie o masie własnej 1260 kg to nieporozumienie, auto bardzo podsterowne, przy prędkości 50km/h i deszczu łatwo wpaść w poślizg. Ostrzegam przed awariami wału napędowego.
~AZet
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
komfort jazdy lepszy niż w VW Passacie B3, jesli chodzi o porównanie w tej samej klasie i wieku; porównując do niższej klasy i też Forda - to w porównaniu z Escortem prowadzi się wręcz bajecznie :)
Dziennik kosztów dla Ford Sierra II
8,6
11,3
~MrCinu
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Jeśli chodzi o zawieszenie to nie mam zastrzeżeń. Może nie trzyma tak jak w nowszych autach lub wielowahaczowe, ale jak na pojedyncze wahacze to nie ma co narzekać. Dobrze znosi \"polskie drogi\" ;)