Lista ocen Ford Sierra II (254) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JPM
Sedan 1.8 87KM 64kW
Lekka nadsterowność, rewelacja. Polecam wzmocnione sillentbloki na wahaczach - dużo lepsze prowadzenie i wytrzymują więcej.
~h
Kombi 2.0 i 16V 115KM 85kW
Sierre prowadzi się naprawdę bardzo dobrze. Na dobrych oponach można spokojnie śmigać w deszczu po drodze z licznymi zakrętami.
~dMK
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Nie chcę się wypowiadać, bo czeka mnie wymiana całości amorów i sprężyn. Dobry układ kierowniczy ze wspomaganiem.
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Po raz kolejny wysoka nota dla Sierry - trwałe, ciche, komfortowe i doskonale trzymające zawieszenie to duży atut tego auta
~MAKICE
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Nie można narzekać jak na takiego niewielkiego krązownika sprawuje się niezle , no może ma niewielką wade drazki reakcyjne.
~bergercs
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Trafił mi się egzemplarz z lekko utwardzonym zawieszeniem - po zakrętach chodzi jak przyklejona. Zachowuje równocześnie komfort.
~Mad Max
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Nieco za lekki tył -dla jednych to plus bo mozna poszalec ale jest problem na mokrej jezdni o zimie nie wspomne
~Jakub
Sedan 1.6 75KM 55kW
mojego fordzika prowadzi sie doskonale , w zakręty można wchodzić z więkrzą prędkością trzyma się pięknie drog.
~rsenda@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Zawsze jest cos do zrobienia, ale ceny nie sa zbyt wygorowane, wiec to niezbyt duzy problem. generalnie na plus.
Dziennik kosztów dla Ford Sierra II
8,6
11,3
~rosomak30@op.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
dość sztywny, ale elastyczny,bardzo dobrz radzi sobie w szybkich i ciasnych zakrętach ( nowe opony Kleberg Dynaxer HP2 )