Lista ocen Ford Sierra II Sedan (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~modzian@interia.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
przestrzen w wnetrzu auta jest po prostu SUPER z przodu 2 osoby nie maja rzadnych problemów a z tylu 2 osoby maja pelen luksus przy 3 osobach tez jest bardzo wygodnie i nie zgadzam sie z opiniami na temt aut ktore maja tylni naped ze to ogranicza miejsce w sierze tego nie zjawiska po prostu nie ma!!!!!!!
~AdamQwert
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Kierowca i pasażer z przodu mają dużo miejsca. Jednak jeśli fotele się cofnie maksymalnie, to z tyłu nie zmieści sięktoś większy. Sedan niby długi, a jednak ciasny - ale kto powiedział że to pasażer ma siedzieć wygodnie? Sierra to nie jest typowo rodzinne auto (nawet kombi). A kierowanie tym autem to czysta przyjemność i pełen luksus.
~d_artanian
Sedan 1.6 75KM 55kW
Nikt nigdy nie narzekał, nie ma się co rozwodzić na ten temat - auto klasy średniej-wyższej. Najlepsze w nim jest to,że nie uderzam głową w słupek boczny co mi się nagminnie zdarzało w lagunie i cordobie. Poza tym nie uderzasz się w głowę przy wsiadaniu. Niedawno uderzyłem się wsiadając do omegi...Po prostu rozmiary są więcej niż wystarczające.
~WOŁEK
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
AUTO SUPER, PALI GAZU OKOŁO 10L/100KM. ZAKUPIŁEM SIERKE NA POCZĄTKU TEGO ROKU ROCZNIK 1992, 2.0L + LPG, SEDAN ZA 1900 ZŁ. AUTO REWELACJA DUŻE, WYGODNE I TANIE W EKSPLOATACJI, PALI NA DYG, NIE MAM Z NIĄ ŻADNYCH PROBLEMÓW. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ DUŻE, WYGODNE I TANIE AUTO
~Azbest
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Mam 195 cm wzrostu więc nie jest mi łatwo znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą, ale w tym samochodzie nie miałem z tym problemów, nawet nie odsuwałem do końca fotela. Oczywiście kto siedział za mną nie miał już tak różowo, ale to nie jest A8.
~Sebastian
Sedan 2.0 105KM 77kW
przestrzeń jak na tą klase auta oceniam na b. dużą - porównując ją np. z mondeo ( gdzie moim zdaniem w przednim przedziale jest mniej miejsca ) lub ze skorpio modele po 95r ( klasa wyższa ) gdzie w przednim przedziale jest mniej więcej tyle samo miejsca )
~Adam
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Na tylnej kanapie przy odsunietym na maxa fotelu kierowcy w tył, pasażerowie mają bardzo duzo miejsca. Tylna kanapa jest swietna i z tyłu jedzie się wygodniej niż z przodu. Miejsca więcej niż np. w mercedesie w124.
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
dla pasazera z przodu super. dla mnie kierowcy denerwuje mnie glebowko wciskane sprzeglo co sprrawia ze fotel blizej ale miejsca ok. z tylu moze tylko przeszkadzac ten tunel po srodu ale nie ma co lamencic. jest ok
~Guliver1978
Sedan 2.0 105KM 77kW
Mimo tego że mam 192 cm. wzrostu nie mam problemów ani nie zadzieram o sufit głową. A dobrze dlatego że jeżdżę też na codzień mercedesem 124 no a do tego nie da się porównać przestrzeni sierrki...
~Tomasz
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Przestrzeni jest tyle ze mając 5 osób w aucie można spokojnie urządzać imprezę i nikt nie będzie narzekał, że mu ciasno. No chyba ze mówimy o zawodnikach sumo... :-)
Ford Sierra II Sedan