Lista ocen Ford Sierra II Sedan (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piccon (mailto: stamor83@onet.eu)
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
O tunel na srodku podlogi ograniczajacy wygode pasazerom siedzacym z tylu NIE WOLNO sie rzucac, bo to przeciez wozek tylnonapedowy, a nie jakas tam Croma, Espero czy P405...
~dMK
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Z przodu gites. Z tyłu nie jeżdżę, ale paczka ze studiów jeszcze nie narzekała. Piąty, środkowy pasażer może mieć licho, bo tunel jest szeroki ze względu na wał napędowy.
~2pac
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Dobra dla kierowcy i pasażera, z tyłu nie jeżdzę :P pasażerowie z tyłu nigdy jeszcze nie narzekali (nawet w trasach po 400km bez przystanku na siusiu)
~JPM
Sedan 1.8 87KM 64kW
Baaardzo dużo miejsca dla 4 osób, z tyłu jak w limuzynie. Piąta osoba ma yunel między nogami ale przy tylnim napędzie tak już jest (patrz Mercedes, BMW...).
~Andrzej-Kraków
Sedan 2.0 105KM 77kW
Bez uwag-życzyłbym sobie i innym użytkownikom aby w dużo nowszych autach tego segmentu była do dyspozycji chociaż zbliżona ilość miejsca.
~rosomak30@op.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
utrudnione wsiadanie kierowcy,pozycja za kierownicą wygodna, stosunkowo mało miejsca z prawej strony kierowcy.miejsca dla pasażerów bardz dużo
~Olaw 22 - Grudziadz
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Ogromna ilosc miejsca dla kierowcy i pasarzerow, ale przeszkadza troche tunel srodkowy, Jest to samochod raczej dla czterech. Przestrzen ladunkowa tez ogromna.
~macieli.@neostrada.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
co do pasażerów to trudno mi się wypowiedzieć,bo siedzę tylko za fajerką,ale u mnie jest tyle miejsca,że jeszcze moja misia się zmieści!!!!!!!!!!!!
~Łukasz
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Samochód dla 4 dorosłych osób i 1 małego dziecka. Bardzo wygodne fotele. Podłokietnik z tyłu. Podróż jest przyjemnością.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pepek
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Jak dla mnie wszsytko jest w najlepszym porządku. Wygodnie się siedzi można sobie w dosyć łatwy sposób \"dostroić\" siedlisko:)
Ford Sierra II Sedan