Oceny Ford Transit IV 2.5 D 75KM 55kW 1994-2000

Ford Transit IV 2.5 D 75KM 55kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Transit IV 2.5 D 75KM 55kW 1994-2000

~DanTheMan
Ford Transit IV
Używam auta na co dzień.Miałem normalne auto i vana do wożenia motocykla, ale tak mi się spodobała jazda transitem,że auto stało nie używane.no to sprzedałem auto i transit jest moim autem na co dzień.trochę za wolny na trase, ale do miasta idealny.Moim skromnym zdaniem w mieście prowadzi sie i parkuje go łatwiej niż nie jedno auto.
~Bartek
Ford Transit IV
Rewelacyjny samochód. Silnik nie zużywa oleju właściwie w ogóle. Duży, pakowny, wygodnie się prowadzi. Wysokie zawieszenie + dociążenie z tyłu daje samochód, który po bezdrożach nawet da radę. Z automatyczną skrzynią biegów sam jedzie :) Jedyna wada - blachy. Polecam wszystkim!
~emde
Ford Transit IV
Typowy osiołek. Szkoda, że rdza go zjada jak szalona.
~krzychuDTL
Ford Transit IV
W sumie bardzo prosta konstrukcja łata,tania w naprawie jak i w zakupie.Silnik i zawieszenie bardzo trwałe.Dynamiki może nie ma,ale spalanie jest do przyjęcia.
~Michał
~Butcho
Ford Transit IV
Ja jeżdze głównie na pusto, mam trochę narzędzi.Jestem zadowolony z tego silnika bo specjalnie nie chciałem z turbo.Na te 12 miesięcy trochę powoziłem też i cięższych ładunków i jedyna usterka związana z silnikiem to pompa paliwa która zaczeła przeciekać ale mimo usterki nie zawiódł mnie i spokojnie sobie dojechałem do celu i jeszcze pojeżdziłem pare dni(max 60km/h) a mechanik naprawił ją zestawem naprawczym i całość 150zł teraz jeżdze nim na... (Silnik)
~Łukasz stonebud@op.pl
Ford Transit IV
troszke głośny ale to jest muł do pracy a nie limuzyna do ślubu (Silnik)
~weekend
Ford Transit IV
Silnik beznadziejny już po 60000tys czasami chodził na 3 gary a po przejechaniu 180000tys cisnienie na garach spadło do 20 bar, mimo że oleje wymieniałem co 10000tys kilometrów, nie mówiąc o zapalaniu zimą, jedyna świeca rozruchowa nie sprawdza się przy niskich temperaturach (Silnik)
~sokolkurier
Ford Transit IV
tanie auto dostawcze ale wymaga uwagi
~dwaraz@op.pl