Oceny Ford Transit IV 2.5 D 80KM 59kW 1994-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Transit IV 2.5 D 80KM 59kW 1994-2000

~Kamil
Ford Transit IV
Samochód jeśli chodzi o wytrzymałość i ładowność jest bardzo wytrzymały, można ładować i tak samo jedzie bez obciążenia jak z obciążeniem. Plusem są wygodne fotele, przestrzeń kierowcy i elastyczna skrzynia, można jechać 5-biegiem 50 i w ogóle nie redukować, przy przyspieszaniu. Dobra widoczność do przodu, prosty, trwały diesel. Ogólnie samochód na trasy jest za wolny, owszem da się jechać dalej lecz ten wolnossacy diesel przy rozpedzeniu się...
~hupert@wp.pl
Ford Transit IV
Auto kupione raz na baaardzo długo. Tylko o nie dbać. Myślałem o zmianie na coś nowszego tylko po co. Samochód naprawdę godny polecenia. Czy kupiłbym ten model jeszcze raz? Takich już nie robią. A jak będę sprzedawał tego to znaczy, że nie będę potrzebował już takiego typu auta. A mój będzie jeszcze innym służył długo.
~DARO
Ford Transit IV
mój drugi transit 6 osobowy krótki który jeżdzi super, pierwszym przejechalem 300.000tys.bez problemówm, MOŻE NIE JEST TO WYŚCIGÓWKA ALE NA NASZE DROGI IDEALNY.GORĄCO POLECAM !!!!NA WCZASY I WYCIECZKI REWELACJA DUŻO MIEJSCA
~jacek@ab.szczecin.pl
Ford Transit IV
Jeździł bym tym samochodem jeszcze pare lat , ale firma ford nie zna chyba takiego czegoś jak zabezpieczenie antykorozyjne.Auto nie bite , konserwowane , a rozpada się na kawałki,TRAGEDIA !!!!!! I jeszcze mówią że to normalne.
~Karolina
Ford Transit IV
Najlepsze auto nie tylko w swojej klasie. Mój ma już swoje lata, ale zamierzam kupić nowszego. Pomimo upływu czasu i przejechanych wielu tysięcy (przejechał wielokrotnie całą Polskę i pół Europy) trzyma się świetnie. Polecam go wszystkim!
~Robert
Ford Transit IV
Auto godne polecenia każdemu przedsiębiorcy, lub rodzinie. Niezawodne, wygodne, przestrzenne.
~Traks
Ford Transit IV
Auto dla kogoś, kto poszukuje niezawodnego samochodu do przewozu towarów
~js842@interia.pl
Ford Transit IV
za mięki. naped na tył to porażka w zimie ale silnik nie do zajechania tylko rdza i rdza
~dj_oz
Ford Transit IV
Jestem przykro zaskoczony . Nie kupię już żadnedo Forda. Te nowe jeszcze gorsze. Dostawczak to tylko ze stajni VW albo Mercedesa....!!!!
~xxx
Ford Transit IV
trudności w zimie prz większych zaśnieżeniach trudności w ruszaniu z miejsca zuwagi na lekki tył, zamiast świecy płomieniowej w dieslu, lepszy egzamin zdały by świece żarowe,