Lista ocen Ford Transit IV (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hupert@wp.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
W nowych dostawczakach jest ciszej. Ale bez przesady, nawet wielosetkilometrowa trasa nie męczy. A poza tym stare diesle mają bardzo specyficzny i miły dla ucha klekot.
~krzychuDTL
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Kiedy zakupiłem auto przy przebiegu 150 000 w środku nawet na trasach było na prawdę znośnie.Jednak przy obecnym przebiegu blisko w środku jest strasznie powyżej 110 km/h
~Darek
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Wyciszenie było najgorsze, zaraz po zakupie musiałem zrobić nowe, następnie to samo musiałem to zrobić rok przed zezłomowaniem Transita.
~Darek
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
~DanTheMan
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
głośno jak cholera! pierwsza rzeczą jaką zrobiłem było wygłuszenie auta i zrobienie wszędzie wykładzin,co niewiele pomogło ale ładnie wygląda.
~Butcho
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Jak to bus ale nie jest żle.Dopiero przy dużych prędkościach troche go słychać ale ja zrobiłem sobie fajnie radyjko i nie słysze go.
~skurak@tlen.pl
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
Silnik z bezpośrednim wtryskiem wyciszony przeciętnie reszta całkiem nieźle jak na samochód dostawczy z tamtych lat.
~przemo
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
mierzone 78dB na 4 biegu przy 80 km/h tak zupełnie przy okazji teoretycznie kwalifikuje się na stopery douszne :)
~emde
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Nędza. Trochę sam popracowałem nad jego wyciszeniem, ale nadal tragedia - jest bardzo głośny.

Usterki Ford Transit IV

Ford Transit IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~weekend
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
cichy to on nie jest, chodzi jak ciągnik, wysoki skok tłoka sprawia że silnik chodzi dosyć glośno