Lista ocen Ford Windstar II (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seta96@wp.pl
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Benzyny spali tyle ile wleję! A konkretnie: w mieście i w korkach 20L/100km.W długiej trasie, bez \"zamykania budzika\", 10L/100km. Ceny przeglądów i ubezpieczenia w normie. Naprawy czasami mogą kosztować drogo, ze względu na małą dostępność oryginalnych części i małą ilość fachowców umiejących naprawić \"amerykany\". Ford Windstar nigdy nie był sprzedawany w Polsce, a i w Europie tylko w paru krajach i to ze słabszym silnikiem i...
~Paweł łuczak
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
mam silnik 3 litrowy. auto z pasażerami potrafi ważyć ok 2,5 tony to i spalić , kupując to auto nie nastawiałem się na ekonomikę ale na wygodną jazdę , na trasie spali 14 litrów , czasem mniej , w mieszanym cyklu 15 litrów gazu, na benzynie w trasie 9-10litrów, w mieszanym 12-15litrów,
~bob
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
no tu juz nieco gorzej ale o tym wiedzialem i to cena luksusu gazu pali w miescie (tylko miasto, krotkie odcinki, czeste skrzyzowania) ok 22 l. (bezyny bral ok 18l.) mieszana trasa / miasto, spokojnie, ok 16 l. gazu (benzyny bylo ok 13l) trasa jeszcze nie wiem bo daleko jeszcze nie jechalem
~Szaman
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
jestem mile zaskoczony, jak na taki silnik i wagę windstara oraz przerażające opowieści innych to jest całkiem dobrze (5000 km średnio 14,5/100) niektórzy zakładają gaz ja do nich nie nalęzę
~Adcki
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Duży benzynowy silnik 3,8 V6, automatyczna skrzynia biegów i ponad dwie tony na kołach - odpowiedzcie sobie sami. Ja ten temat wolę przemilczeć.
~Krzysztof z krakowa
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Spalanie małe a części tanie jak do fiata lub starego VW. Spalanie na gazie maks 22l min 10l na trasie . Większy silnik ma mniejsze spalania o około 2 litry.
~Wojtek
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
Samochód o poj. 3.8 litra i mocy 210km chyba nie może być zbyt ekonomiczny :P Jednak jak na tą moc pali niewiele bo w trasie do 12litrów a w miescie 16.
~Albert_All
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
spalanie to najsłabsza strona windstara, ale czego spodziewać się po tak dużym aucie o tej pojemności silnika?
~zbigpol@onet.eu
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
to samochód zdecydowanie na trasy !! w mieście chla do 15l, a na trasie przy 130km/h 8,5 a to juz przyzwoicie jak na taki autobus
~wojtek
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
jak na taki silnik całkiem dobre osiagi