Lista ocen Ford Windstar II (10) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adcki
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Troszkę leniwa czterobiegowa skrzynia nie lubi zbyt wysokich obrotów i gwałtownego deptania pedału gazu. Odpowiednio użytkowana sprawuje się dobrze. Warto zastosować dodatkową chłodnicę oleju skrzyni i dbać o jego okresowe wymiany.
~seta96@wp.pl
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Skrzynia biegów automatyczna i amerykańska, czyli \"wajcha\" w kierownicy (można to polubić).U mnie chodzi bez zarzutu. Posiada kilka ciekawych ustawień, z których się praktycznie nie korzysta przy normalnej jeździe po nizinach.
~Szaman
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
Windstara mam od 3 miesięcy, wiele słyszałem niepokojących sygnałów o skrzyniach od innych użytkowników, ja na razie chwalę lekkość i płynność zmiany biegów i staram się nie myśleć czy coś się zepsuje czy nie
~Wojtek
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
Skrzynia biegów zmienia biegi bardzo delikatnie, zazwyczaj nawet nie wiem czy już się bieg zmienił czy nadal jade na nizszym, nie ma zadnego szarpnięcia.
~bob
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
plynnie zmienia biegi, jedynie przy wlaczeniu biegu lekkie szarpniecie, ale jezdzilem juz kiedys GMC i tez tak przelaczały
~Paweł łuczak
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
to już drugi mój windstar, ze skrzynią nie miałem nigdy problemu, zmieniam regularnie olej i filter jeżdżę
~Albert_All
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
skrzynia sprawnie przerzuca biegi i redukuje biegi podczas wyprzedzania (nawet o dwa niżej). Bezawaryjna
~zbigpol@onet.eu
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
tylko po obrotomierzu widze ,ze sie biegi zmieniaja bo praktycznie nie czuc zmian naprawdę super
~Krzysztof z krakowa
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Jak na razie Ok ale przez brak mocy jest z nią większa walka
~wojtek
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
gdy o nią dbasz bezproblemowa